Biegi rodzinne w Milówce

Szesnastego czerwca w Milówce odbyło się święto rodzin. Jednym z głównych punktów programu były zawody sportowe, w których udział mógł wziąć każdy.  Jako pierwsi na trasę biegu wystartowali chętni na 2,5 km i 5 km. Trasa biegła przez las, drogą asfaltową i kamienistą, pomiędzy drzewami, a rozpoczynali i kończyli przy Szkole Podstawowej. Warto zaznaczyć, że uczestnicy  musieli  się  wykazać  nie tylko kondycją i siłą, ale również doskonałą orientacją w terenie, tak aby nie pomylić trasy. W tym samym czasie najmłodsi sportowcy przygotowywali się do swojej konkurencji, czyli biegu na 250m. Oczywiście, kto pierwszy, ten lepszy. Niektórzy świetnie dali sobie radę, podczas gdy inni musieli bardzo walczyć, by dobiec do mety.

Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami. Wszystkim organizatorom należy zdecydowanie pogratulować tak udanego przedsięwzięcia!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami, które bardzo dobrze odzwierciedlają przebieg imprezy. Wysiłek, pot i sportowe zmęczenie – to tylko niektóre z emocji, jakie towarzyszyły uczestnikom biegu.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz