Archowum tagów: Liga

Cze 16

Kolejka ligowa

15-16 czerwca LKS Gnojnik 3-4 Arkadia Olszyny 15 czerwca, 18:00 MLKS Żabno 3-0 Olimpia Wojnicz 15 czerwca, 18:00 Spółdzielca Grabno – LKS Poręba Spytkowska 16 czerwca, 17:00 LKS Dębina Łętowska 0-4 Victoria Koszyce Małe 15 czerwca, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5-1 Sokół II/Iskra Łęki 15 czerwca, 14:00 Więckovia Więckowice – Iskra Tarnów 16 czerwca, 11:00 …

Kontynuuj czytanie »

Cze 06

Kolejka ligowa

8-9 czerwca Naprzód Sobolów 3-0 Arkadia Olszyny 9 czerwca, 16:00 Olimpia Wojnicz 4-1 KS US Śmigno 9 czerwca, 18:00 Sokół Borzęcin Górny 8-1 Spółdzielca Grabno 8 czerwca, 18:00 Dunajec Mikołajowice 3-3 LKS Dębina Łętowska 8 czerwca, 17:00 Jadowniczanka II Jadowniki 2-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 8 czerwca, 16:00 Iskra Tarnów 3-0 Zryw Wielka Wieś 9 czerwca, …

Kontynuuj czytanie »

Maj 31

Kolejka ligowa

1-2 czerwca Arkadia Olszyny 3-1 Strażak Mokrzyska 2 czerwca, 17:00 Tuchovia Tuchów 8-3 Olimpia Wojnicz 1 czerwca, 18:00 LKS Uszew 3-0 Spółdzielca Grabno 1 czerwca, 16:00 LKS Dębina Łętowska 2-6 Gosłavia Gosławice 2 czerwca, 18:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-5 Jastrząb Łoniowa 1 czerwca, 16:00 Więckovia Więckowice 11-3 Cezar Kępa Bogumiłowicka 2 czerwca, 11:00

Maj 23

Kolejka ligowa

25-26 maja LKS Gnojnik odw Arkadia Olszyny Olimpia Wojnicz 1-1 Wisła Szczucin 26 maja, 17:30 Spółdzielca Grabno 1-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 maja, 17:00 LKS Koszyce Wielkie 3-1 LKS Dębina Łętowska 26 maja, 18:00 Orlik Szczurowa 2-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 26 maja, 16:00 Cezar Kępa Bogumiłowicka 1-5 Zryw Wielka Wieś 26 maja, 15:00 KS …

Kontynuuj czytanie »

Maj 20

Kolejka ligowa

18-19 maja Arkadia Olszyny 2-1 Olimpia Bucze 19 maja, 16:30 LUKS Wola Radłowska 2-3 Olimpia Wojnicz 18 maja, 17:30 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 8-1 Spółdzielca Grabno 18 maja, 17:00 LKS Dębina Łętowska 5-5 Olszynka Ołpiny 19 maja, 18:00 Zryw Wielka Wieś 0-3 KS Łękawica 19 maja, 11:00 Więckovia Więckowice 2-3 LKS Niwka 19 maja, 11:00

Maj 10

Kolejka ligowa

11-12 maja Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-3 Arkadia Olszyny 11 maja, 17:30 Olimpia Wojnicz 4-4 Pogórze Pleśna 12 maja, 15:30 Spółdzielca Grabno 2-3 Tymon Tymowa 11 maja, 17:00 LKS Niwka 1-1 Zryw Wielka Wieś 12 maja, 18:00 Orzeł Lisia Góra 3-4 LKS Dębina Łętowska 11 maja, 16:00 Orzeł Lewniowa 0-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 12 maja, 11:30

Maj 05

Fotorelacja z meczu „Więckovia” Więckowice – „Radar” Łętowice

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Więckovia” Więckowice – „Radar” Łętowice 3 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Maj 05

Fotorelacja z meczu „Dębina” Dębina Łętowska – „Pogoria” Pogórska Wola

Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Dębina” Dębina Łętowska – „Pogoria” Pogórska Wola 3 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Maj 03

Kolejka ligowa

4-5 maja Arkadia Olszyny 3-0 Olimpia Kąty 5 maja, 16:00 LKS Ładna 0-0 Olimpia Wojnicz 4 maja, 17:00 Victoria Bielcza 3-2 Spółdzielca Grabno 4 maja, 17:00 LKS Dębina Łętowska 3-0 Pogoria Pogórska Wola 5 maja, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 8-1 Orzeł Stróże 4 maja, 16:00 Więckovia Więckowice 3-0 Radar Łętowice 5 maja, 11:00

Starsze posty «