Archowum tagów: Liga

Lis 10

Kolejka ligowa

11-12 listopada LKS Nowa Jastrząbka 2-1 Olimpia Wojnicz 12 listopada, 11:00 Spółdzielca Grabno 5-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 11 listopada, 13:00 Liwocz Czermna 2-3 Zryw Wielka Wieś 12 listopada, 11:00  

Lis 06

Kolejka ligowa

4-5 listopada Olimpia Wojnicz 3-2 Metal Tarnów 5 listopada, 13:00 Jadowniczanka II Jadowniki 4-0 Spółdzielca Grabno 5 listopada, 14:00 LKS Dębina Łętowska 5-0 FC Pawęzów 5 listopada, 11:00 Zryw Wielka Wieś 2-3 WKS Siemiechów 4 listopada, 13:00    

Paź 27

Kolejka ligowa

28-29 października Olimpia Wojnicz 3-2 Ciężkowianka Ciężkowice 29 października, 13:00 Arkadia Olszyny 3-1 Victoria Porąbka Uszewska 29 października, 12:00 Orlik Szczurowa 2-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 29 października, 14:00 Jastrząb Łoniowa 1-4 Spółdzielca Grabno 28 października, 15:00 Więckovia Więckowice 4-1 KS Tarnowiec 29 października, 11:00 Liwocz Czermna – Zryw Wielka Wieś 29 października, 11:00  

Paź 22

Fotorelacja z meczu LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Orlik” Szczurowa

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Brzeskiej pomiędzy drużynami LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Orlik” Szczurowa 2 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Paź 19

Kolejka ligowa

21-22 października MLKS II Żabno 1-2 Olimpia Wojnicz 22 października, 11:00 LKS Uszew 1-9 Arkadia Olszyny 21 października, 15:00 Spółdzielca Grabno 2-0 Orlik Szczurowa 21 października, 15:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 4-2 Orzeł II Dębno 21 października, 15:30 LKS Dębina Łętowska 14-0 Cezar Kępa Bogumiłowicka 21 października, 15:00 Zryw Wielka Wieś 4-5 LKKS Karwodrza 22 października, …

Kontynuuj czytanie »

Paź 12

Kolejka ligowa

14-15 października Olimpia Wojnicz 0-1 LUKS Skrzyszów 15 października, 15:30 Iskra Łęki 1-2 Arkadia Olszyny 14 października, 14:00 Orzeł Lewniowa 2-4 Pogoń Biadoliny Radłowskie 15 października, 11:00 Orzeł II Dębno 1-2 Spółdzielca Grabno 14 października, 15:00 KS Biała (k. Tarnowa) 0-1 LKS Dębina Łętowska 15 października, 15:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 4-4 Więckovia Więckowice 14 października, …

Kontynuuj czytanie »

Paź 05

Kolejka ligowa

7-8 października Victoria Koszyce Małe 2-2 Olimpia Wojnicz 7 października, 16:00 Arkadia Olszyny 3-1 Iva Iwkowa 8 października, 16:00 Spółdzielca Grabno 2-2 Orzeł Lewniowa 7 października, 15:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5-2 LKS II Gnojnik 8 października, 14:00 LKS Dębina Łętowska 2-0 Błękitni Tarnów 7 października, 16:00 Zryw Wielka Wieś 3-1 LKS Rzepiennik Strzyżewski 8 października, …

Kontynuuj czytanie »

Wrz 29

Kolejka ligowa

30 września-1 października Olimpia Wojnicz 3-2 LKS Wietrzychowice 1 października, 16:00 Jedność Paleśnica 1-3 Arkadia Olszyny 1 października, 14:00 LKS II Gnojnik 3-5 Spółdzielca Grabno 1 października, 13:30 WKS Siemiechów 4-1 Więckovia Więckowice 1 października, 14:00 LKS Rzuchowa 4-0 Zryw Wielka Wieś 1 października, 16:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie pauza LKS Dębina Łętowska pauza

Wrz 21

Kolejka ligowa

23-24 września Wisła Szczucin 1-0 Olimpia Wojnicz 23 września, 16:00 Arkadia Olszyny 6-0 Kłos Łysa Góra 24 września, 15:00 Spółdzielca Grabno odwołany Pogoń Biadoliny Radłowskie 23 września, 16:00 LKS Szynwałd 7-2 LKS Dębina Łętowska 24 września, 16:00 Zryw Wielka Wieś odwołany WKS Siemiechów 23 września, 16:30 Więckovia Więckowice 4-0 Alfa Siedliska 24 września, 16:00

Starsze posty «