Archowum tagów: Liga

Wrz 13

Kolejka ligowa

15-16 września Arkadia Olszyny 6-0 Sokół Maszkienice 16 września, 13:00 Olimpia Wojnicz 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 16 września, 17:00 Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Spółdzielca Grabno 16 września, 16:00 KS Ryglice 1-1 LKS Dębina Łętowska 15 września, 17:00 Orzeł Stróże 0-4 Pogoń Biadoliny Radłowskie 16 września, 14:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 0-2 Więckovia Więckowice 15 września, 17:00 …

Kontynuuj czytanie »

Wrz 06

Kolejka ligowa

8-9 września GLKS Gromnik 3-1 Olimpia Wojnicz 9 września, 17:00 Orzeł Dębno 3-1 Arkadia Olszyny 8 września, 11:00 Spółdzielca Grabno 0-2 Iva Iwkowa 8 września, 17:00 LKS Dębina Łętowska 1-1 Tuchovia II Tuchów 9 września, 17:00 LKS II Gnojnik 1-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 9 września, 14:00 Zryw Wielka Wieś 1-2 LKS Rzepiennik Strzyżewski 8 września, …

Kontynuuj czytanie »

Sie 30

Fotorelacja z meczu KS „Więckovia” Więckowice – LKS „Jutrzenka” Wierzchosławice

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami KS „Więckovia” Więckowice – LKS „Jutrzenka” Wierzchosławice 2 – 2 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Sie 28

Kolejka ligowa

1-2 września Arkadia Olszyny 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 2 września, 16:00 Olimpia Wojnicz 0-6 Zorza Zaczarnie 2 września, 17:00 Jedność Paleśnica 9-1 Spółdzielca Grabno 2 września, 14:00 LKS Zgłobice 2-2 LKS Dębina Łętowska 2 września, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 2 września, 17:00 Więckovia Więckowice 2-2 Jutrzenka Wierzchosławice 29 sierpnia, 17:00 KS …

Kontynuuj czytanie »

Sie 27

Kolejka ligowa

25-26 sierpnia Rylovia Rylowa 0-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 15 sierpnia, 18:00 LUKS Skrzyszów 1-0 Olimpia Wojnicz 25 sierpnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 2-4 Kłos Łysa Góra 25 sierpnia, 17:00 LKS Dębina Łętowska 3-4 LKS Rzuchowa 26 sierpnia, 17:30 Temida Złota 0-3 Pogoń Biadoliny Radłowskie 26 sierpnia, 14:00 Jutrzenka Wierzchosławice 0-1 Zryw Wielka Wieś 25 sierpnia, …

Kontynuuj czytanie »

Sie 21

Kolejka ligowa

22 sierpnia LKS Dębina Łętowska 1-1 Biała Lubaszowa 22 sierpnia, 18:00 Olimpia Wojnicz 1-2 Metal Tarnów 22 sierpnia, 18:00

Sie 17

Kolejka ligowa

18-19 sierpnia Arkadia Olszyny 5-2 Raba Książnice 19 sierpnia, 17:00 Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 16:00 Korona Niedzieliska 11-1 Spółdzielca Grabno 18 sierpnia, 17:30 LKS Szynwałd 4-0 LKS Dębina Łętowska 18 sierpnia, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3-3 Grom Sufczyn 18 sierpnia, 15:00 Zryw Wielka Wieś 3-0 Więckovia Więckowice 18 sierpnia, 18:00

Sie 13

Fotorelacja z meczu LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Pogórze” Gwoździec

              Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Brzeskiej pomiędzy drużynami LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Pogórze” Gwoździec 2 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Sie 06

Kolejka ligowa

11-12 sierpnia Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Olimpia Wojnicz 12 sierpnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 2-0 Pogórze Gwoździec 11 sierpnia, 17:30 LKS Dębina Łętowska 4-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 12 sierpnia, 17:00 Zryw Wielka Wieś 6-4 Alfa Siedliska 11 sierpnia Więckovia Więckowice 3-5 Błękitni Tarnów 12 sierpnia Arkadia Olszyny 7-1 Tarnavia Tarnawa 12 sierpnia, 17:00

Starsze posty «