Archiwum kategorii: ____LIGA+____

Paź 12

Kolejka ligowa

14-15 października Olimpia Wojnicz 0-1 LUKS Skrzyszów 15 października, 15:30 Iskra Łęki 1-2 Arkadia Olszyny 14 października, 14:00 Orzeł Lewniowa 2-4 Pogoń Biadoliny Radłowskie 15 października, 11:00 Orzeł II Dębno 1-2 Spółdzielca Grabno 14 października, 15:00 KS Biała (k. Tarnowa) 0-1 LKS Dębina Łętowska 15 października, 15:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 4-4 Więckovia Więckowice 14 października, …

Kontynuuj czytanie »

Wrz 29

Kolejka ligowa

30 września-1 października Olimpia Wojnicz 3-2 LKS Wietrzychowice 1 października, 16:00 Jedność Paleśnica 1-3 Arkadia Olszyny 1 października, 14:00 LKS II Gnojnik 3-5 Spółdzielca Grabno 1 października, 13:30 WKS Siemiechów 4-1 Więckovia Więckowice 1 października, 14:00 LKS Rzuchowa 4-0 Zryw Wielka Wieś 1 października, 16:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie pauza LKS Dębina Łętowska pauza

Wrz 21

Kolejka ligowa

23-24 września Wisła Szczucin 1-0 Olimpia Wojnicz 23 września, 16:00 Arkadia Olszyny 6-0 Kłos Łysa Góra 24 września, 15:00 Spółdzielca Grabno odwołany Pogoń Biadoliny Radłowskie 23 września, 16:00 LKS Szynwałd 7-2 LKS Dębina Łętowska 24 września, 16:00 Zryw Wielka Wieś odwołany WKS Siemiechów 23 września, 16:30 Więckovia Więckowice 4-0 Alfa Siedliska 24 września, 16:00

Wrz 18

Fotorelacja z meczu LKS „Olimpia” Wojnicz – LKS „Zorza” Zaczarnie

Fotorelacja z meczu klasy Okręgowej, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Olimpia” Wojnicz – „Zorza” Zaczarnie 3 – 3   GALERIA: Sportowy Wojnicz

Wrz 14

Kolejka ligowa

16-17 września Olimpia Wojnicz 3-3 Zorza Zaczarnie 17 września, 16:30 Korona Niedzieliska 5-1 Arkadia Olszyny 17 września, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3-3 Victoria Bielcza 16 września, 17:00 LKS Dębina Łętowska 3-1 Iskra Tarnów 16 września, 17:00 Alfa Siedliska 0-9 Zryw Wielka Wieś 16 września, 16:00 Spółdzielca Grabno pauza

Wrz 11

Fotorelacja z meczu LKS „Zryw” Wielka Wieś – LKS „Więckovia” Więckowice

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Zryw” Wielka Wieś – „Więckovia” Więckowice 2 – 1   GALERIA: Sportowy Wojnicz

Wrz 08

Kolejka ligowa

9-10 września Olimpia Wojnicz 0-3 Dunajec Zakliczyn 10 września, 17:00 Arkadia Olszyny 5-0 Pogórze Gwoździec 10 września, 16:30 Victoria Bielcza 2-0 Spółdzielca Grabno 9 września, 16:00 Jutrzenka Wierzchosławice 3-2 LKS Dębina Łętowska 10 września, 12:30 GKS Przyborów 0-7 Pogoń Biadoliny Radłowskie 10 września, 16:00 Zryw Wielka Wieś 2-1 Więckovia Więckowice 9 września, 17:00  

Sie 31

Kolejka ligowa

2-3 września Dunajec Zbylitowska Góra 0-3 Olimpia Wojnicz 3 września, 17:00 LKS Poręba Spytkowska 1-1 Arkadia Olszyny 2 września, 16:00 Spółdzielca Grabno 13-0 GKS Przyborów 3 września, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-3 Grom Sufczyn 3 września, 17:00 LKS Dębina Łętowska 1-3 Radar Łętowice 2 września, 17:00 Zryw Wielka Wieś 0-1 KS Tarnowiec 2 września, 17:00 …

Kontynuuj czytanie »

Sie 27

Kolejka ligowa

26-27 sierpnia Olimpia Wojnicz 1-3 GLKS Gromnik 27 sierpnia, 17:00 Arkadia Olszyny 4-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 27 sierpnia, 17:00 Jadowniczanka II Jadowniki 5-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 27 sierpnia, 15:00 Grom Sufczyn 3-3 Spółdzielca Grabno 26 sierpnia, 18:00 LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-5 LKS Dębina Łętowska 26 sierpnia, 17:00  

Starsze posty «