Category: ____LIGA+____

Kolejka ligowa

29-30 sierpnia LKS Szynwałd 2-0 Olimpia Wojnicz 29 sierpnia, 13:00 Arkadia Olszyny 1-2 Radłovia Radłów 29 sierpnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 3-1 Grom Sufczyn 29 sierpnia, 17:00 Radar Łętowice 1-0 Zryw Wielka Wieś 29 sierpnia, 17:00

Kolejka ligowa

22-23 sierpnia GLKS Gromnik 2-4 Olimpia Wojnicz 23 sierpnia, 17:00 LUKS Wola Radłowska 2-1 Arkadia Olszyny 22 sierpnia, 17:00 Iva Iwkowa 3-0 Spółdzielca Grabno 22 sierpnia, 17:00 Zryw Wielka Wieś 4-2 LKS Rudka 22 sierpnia, 17:30

Kolejka ligowa

8-9 sierpnia Błyskawica Proszówki 5-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 9 sierpnia, 17:00 Dunajec Zbylitowska Góra 0-0 Olimpia Wojnicz 9 sierpnia, 17:00 Jedność Paleśnica 1-2 Spółdzielca Grabno 9 sierpnia, 14:00

Kolejka ligowa

1-2 sierpnia 2020 Olimpia Wojnicz 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 sierpnia, 15:00 Spółdzielca Grabno 2-1 Kłos Łysa Góra 2 sierpnia, 17:00

Kolejka ligowa

2-3 listopada Arkadia Olszyny 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 3 listopada, 13:30 Pogórze Pleśna 1-2 Olimpia Wojnicz 3 listopada, 13:30 Zryw Wielka Wieś 4-0 Sokół Wałki 3 listopada, 11:00

Kolejka ligowa

12-13 października Rylovia Rylowa 3-1 Arkadia Olszyny 12 października, 15:00 Olimpia Wojnicz 1-2 Wisła Szczucin 13 października, 15:30 Orzeł Lewniowa 0-3 Spółdzielca Grabno 13 października, 11:30 Zryw Wielka Wieś 1-1 KS Łękawica 13 października, 11:00  

Kolejka ligowa

5-6 października Arkadia Olszyny 2-2 Naprzód Sobolów 6 października, 15:00 Unia Niedomice 1-1 Olimpia Wojnicz 5 października, 16:00 Spółdzielca Grabno 5-1 Orzeł Stróże 5 października, 15:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 3-1 Zryw Wielka Wieś 5 października, 11:00

Kolejka ligowa

21-22 września Arkadia Olszyny 1-5 Olimpia Bucze 22 września, 16:00 Olimpia Wojnicz 0-2 Zorza Zaczarnie 22 września, 16:30 Spółdzielca Grabno 2-4 Sokół II/Iskra Łęki 21 września, 16:00 KS Tarnowiec 1-2 Zryw Wielka Wieś 21 września, 16:00

Kolejka ligowa

14-15 września Sokół Maszkienice 2-4 Arkadia Olszyny 15 września, 17:00 GLKS Gromnik 1-3 Olimpia Wojnicz 13 września, 17:00 Spółdzielca Grabno 3-2 Okocimski KS II Brzesko 14 września, 16:30 Zryw Wielka Wieś 14-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 14 września, 17:00