Archiwum kategorii: ____LIGA+____

Maj 20

Kolejka ligowa

18-19 maja Arkadia Olszyny 2-1 Olimpia Bucze 19 maja, 16:30 LUKS Wola Radłowska 2-3 Olimpia Wojnicz 18 maja, 17:30 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 8-1 Spółdzielca Grabno 18 maja, 17:00 LKS Dębina Łętowska 5-5 Olszynka Ołpiny 19 maja, 18:00 Zryw Wielka Wieś 0-3 KS Łękawica 19 maja, 11:00 Więckovia Więckowice 2-3 LKS Niwka 19 maja, 11:00

Maj 10

Kolejka ligowa

11-12 maja Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-3 Arkadia Olszyny 11 maja, 17:30 Olimpia Wojnicz 4-4 Pogórze Pleśna 12 maja, 15:30 Spółdzielca Grabno 2-3 Tymon Tymowa 11 maja, 17:00 LKS Niwka 1-1 Zryw Wielka Wieś 12 maja, 18:00 Orzeł Lisia Góra 3-4 LKS Dębina Łętowska 11 maja, 16:00 Orzeł Lewniowa 0-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 12 maja, 11:30

Maj 05

Fotorelacja z meczu „Więckovia” Więckowice – „Radar” Łętowice

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Więckovia” Więckowice – „Radar” Łętowice 3 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Maj 05

Fotorelacja z meczu „Dębina” Dębina Łętowska – „Pogoria” Pogórska Wola

Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami „Dębina” Dębina Łętowska – „Pogoria” Pogórska Wola 3 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Maj 03

Kolejka ligowa

4-5 maja Arkadia Olszyny 3-0 Olimpia Kąty 5 maja, 16:00 LKS Ładna 0-0 Olimpia Wojnicz 4 maja, 17:00 Victoria Bielcza 3-2 Spółdzielca Grabno 4 maja, 17:00 LKS Dębina Łętowska 3-0 Pogoria Pogórska Wola 5 maja, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 8-1 Orzeł Stróże 4 maja, 16:00 Więckovia Więckowice 3-0 Radar Łętowice 5 maja, 11:00

Kwi 27

Kolejka ligowa

27-28 kwietnia Sokół Maszkienice 3-0 Arkadia Olszyny 28 kwietnia, 17:00 Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 5-2 Victoria Porąbka Uszewska 27 kwietnia, 17:00 LKS Dębina Łętowska 1-3 KS Ryglice 28 kwietnia, 16:00 Więckovia Więckowice 2-3 LKS Rzepiennik Strzyżewski 28 kwietnia, 14:00 Zryw Wielka Wieś 4-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 27 …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 19

Kolejka ligowa

20 kwietnia Arkadia Olszyny 2-1 Orzeł Dębno 20 kwietnia, 13:00 Olimpia Wojnicz 1-2 GLKS Gromnik 20 kwietnia, 16:00 Iva Iwkowa 5-0 Spółdzielca Grabno 20 kwietnia, 14:00 GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-9 Pogoń Biadoliny Radłowskie 20 kwietnia, 12:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 0-1 Zryw Wielka Wieś 20 kwietnia, 12:00 WKS Siemiechów 4-0 Więckovia Więckowice 20 kwietnia, 13:00 …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 15

Fotorelacja z meczu Zgłobice – Dębina Łętowska

Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami LKS Zgłobice – LKS Dębina Łętowska 5 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Kwi 12

Kolejka ligowa

13-14 kwietnia Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Arkadia Olszyny 13 kwietnia, 17:00 Zorza Zaczarnie 0-0 Olimpia Wojnicz 13 kwietnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 1-1 Jedność Paleśnica 13 kwietnia, 16:00 LKS Dębina Łętowska 0-5 LKS Zgłobice 14 kwietnia, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-3 Temida Złota 13 kwietnia, 16:00 Więckovia Więckowice 5-1 KS Tarnowiec 14 kwietnia, 11:00 Zryw Wielka Wieś …

Kontynuuj czytanie »

Starsze posty «