Archiwum kategorii: ____LIGA+____

Wrz 11

Kolejka ligowa

14-15 września Sokół Maszkienice 2-4 Arkadia Olszyny 15 września, 17:00 GLKS Gromnik 1-3 Olimpia Wojnicz 13 września, 17:00 Spółdzielca Grabno 3-2 Okocimski KS II Brzesko 14 września, 16:30 Zryw Wielka Wieś 14-0 LKS II Wierzchosławice-Ostrów 14 września, 17:00  

Wrz 10

Kolejka ligowa

7-8 września Arkadia Olszyny 2-3 Olimpia Kąty 8 września, 16:00 Dunajec Zakliczyn 0-1 Olimpia Wojnicz 8 września, 17:00 Temida Złota 0-1 Spółdzielca Grabno 8 września, 14:00 LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-1 Zryw Wielka Wieś 7 września, 17:00

Sie 23

Kolejka ligowa

24-25 sierpnia Arkadia Olszyny 2-3 Orzeł Dębno 25 sierpnia, 17:00 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-3 Olimpia Wojnicz 25 sierpnia, 17:00 GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-4 Spółdzielca Grabno 24 sierpnia, 17:00 Wiślanie Wola Przemykowska 8-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 25 sierpnia, 15:00 Błękitni 1947 Tarnów 3-4 Zryw Wielka Wieś 25 sierpnia, 17:00

Sie 19

Fotorelacja z meczu LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Jastrząb” Łoniowa

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Brzeskiej pomiędzy drużynami LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Jastrząb” Łoniowa 2 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Sie 16

Kolejka ligowa

17-18 sierpnia Olimpia Wojnicz 0-2 Ikar Odporyszów 17 sierpnia, 17:30 Spółdzielca Grabno 2-0 Jastrząb Łoniowa 17 sierpnia, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-2 Orlik Szczurowa 18 sierpnia, 17:00 Zryw Wielka Wieś 1-3 Iskra Tarnów 18 sierpnia, 11:00

Sie 12

Kolejka ligowa

14 sierpnia LKS Ładna 2-4 Olimpia Wojnicz 14 sierpnia, 18:00 LKS Dębina Łętowska – WKS Siemiechów 14 sierpnia, 18:00 Cezar Kępa Bogumiłowicka 0-3 Zryw Wielka Wieś 14 sierpnia, 18:00

Sie 10

Kolejka ligowa

10-11 sierpnia Zryw Wielka Wieś 3-2 Alfa Siedliska 10 sierpnia, 18:00

Cze 20

Kolejka ligowa

22-23 czerwca Arkadia Olszyny 1-3 Radłovia Radłów 22 czerwca, 17:00

Cze 16

Kolejka ligowa

15-16 czerwca LKS Gnojnik 3-4 Arkadia Olszyny 15 czerwca, 18:00 MLKS Żabno 3-0 Olimpia Wojnicz 15 czerwca, 18:00 Spółdzielca Grabno 2-7 LKS Poręba Spytkowska 16 czerwca, 17:00 LKS Dębina Łętowska 0-4 Victoria Koszyce Małe 15 czerwca, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 5-1 Sokół II/Iskra Łęki 15 czerwca, 14:00 Więckovia Więckowice 0-9 Iskra Tarnów 16 czerwca, 11:00 …

Kontynuuj czytanie »

Starsze posty «