Archiwum kategorii: ____LIGA+____

Kwi 27

Kolejka ligowa

27-28 kwietnia Sokół Maszkienice 3-0 Arkadia Olszyny 28 kwietnia, 17:00 Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 5-2 Victoria Porąbka Uszewska 27 kwietnia, 17:00 LKS Dębina Łętowska 1-3 KS Ryglice 28 kwietnia, 16:00 Więckovia Więckowice 2-3 LKS Rzepiennik Strzyżewski 28 kwietnia, 14:00 Zryw Wielka Wieś 4-1 LKS Rudka (k. Tarnowa) 27 …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 19

Kolejka ligowa

20 kwietnia Arkadia Olszyny 2-1 Orzeł Dębno 20 kwietnia, 13:00 Olimpia Wojnicz 1-2 GLKS Gromnik 20 kwietnia, 16:00 Iva Iwkowa 5-0 Spółdzielca Grabno 20 kwietnia, 14:00 GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-9 Pogoń Biadoliny Radłowskie 20 kwietnia, 12:00 LKS Rzepiennik Strzyżewski 0-1 Zryw Wielka Wieś 20 kwietnia, 12:00 WKS Siemiechów 4-0 Więckovia Więckowice 20 kwietnia, 13:00 …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 15

Fotorelacja z meczu Zgłobice – Dębina Łętowska

Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami LKS Zgłobice – LKS Dębina Łętowska 5 – 0 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Kwi 12

Kolejka ligowa

13-14 kwietnia Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Arkadia Olszyny 13 kwietnia, 17:00 Zorza Zaczarnie 0-0 Olimpia Wojnicz 13 kwietnia, 17:00 Spółdzielca Grabno 1-1 Jedność Paleśnica 13 kwietnia, 16:00 LKS Dębina Łętowska 0-5 LKS Zgłobice 14 kwietnia, 17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-3 Temida Złota 13 kwietnia, 16:00 Więckovia Więckowice 5-1 KS Tarnowiec 14 kwietnia, 11:00 Zryw Wielka Wieś …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 04

Kolejka ligowa

6-7 kwietnia Arkadia Olszyny 3-3 Rylovia Rylowa 7 kwietnia, 16:00 Olimpia Wojnicz 1-0 LUKS Skrzyszów 7 kwietnia, 17:00 Kłos Łysa Góra 3-0 Spółdzielca Grabno 6 kwietnia, 16:30 LKS Rzuchowa 1-1 LKS Dębina Łętowska 7 kwietnia, 17:00 Grom Sufczyn 8-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 7 kwietnia, 14:00 KS Tarnowiec 0-1 Zryw Wielka Wieś 7 kwietnia, 17:00 LKS …

Kontynuuj czytanie »

Kwi 01

Fotorelacja z meczu LKS „Zryw” Wielka Wieś – LKS Wierzchosławice-Ostrów

Fotorelacja z meczu klasy B, grupy Tarnowskiej pomiędzy drużynami LKS „Zryw” Wielka Wieś – LKS Wierzchosławice-Ostrów 2 – 2 GALERIA: Sportowy Wojnicz

Mar 29

Kolejka ligowa

30-31 marca Raba Książnice 2-1 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 31 marca, 13:00 Metal Tarnów 1-3 Olimpia Wojnicz 30 marca, 12:30 Spółdzielca Grabno 0-5 Korona Niedzieliska 30 marca, 14:30 Biała Lubaszowa 3-5 LKS Dębina Łętowska 30 marca, 16:00 Alfa Siedliska 2-3 Więckovia Więckowice 30 marca, 16:00 Zryw Wielka Wieś 2-2 LKS Wierzchosławice-Ostrów 31 marca, 11:00

Mar 21

Kolejka ligowa

23-24 marca Olimpia Wojnicz 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 24 marca, 16:00 Tarnavia Tarnawa 1-5 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 23 marca, 15:00 Pogórze Gwoździec 3-0 Spółdzielca Grabno 23 marca, 15:00 LKS Dębina Łętowska 0-5 LKS Szynwałd 24 marca, 15:30 Więckovia Więckowice 3-1 Zryw Wielka Wieś 24 marca, 11:00

Mar 15

Kolejka ligowa

16-17 marca Olimpia Wojnicz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 17 marca, 15:30 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe – LKS Dębina Łętowska 16 marca, 15:30 Alfa Siedliska 2-1 Zryw Wielka Wieś 16 marca, 15:00 Błękitni 1947 Tarnów 2-3 Więckovia Więckowice 17 marca, 11:00

Starsze posty «

» Nowsze posty