Turniej z okazji 100-lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W czwartek, 8 listopada, z okazji obchodów 100-lecia odzyskana przez Polskę niepodległości odbył się 4 Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2009 i młodszych. Zawody odbyły się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkiej Wsi. Organizatorem turnieju był UKS Wielka Wieś i Sportowy Wojnicz. Impreza wpisuje się w obchodzoną w tym roku setną rocznicę odzyskania niepodległości. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, które zagrały po 4 mecze (FA Owen, FA Lampard oraz trzy drużyny szkolne: SP Wielka Wieś, FA Wielka Wieś i SP Olszyny.. Łącznie wystartowało około 50 zawodników. Wysoki poziom meczy i sportowa atmosfera w duchu fair play przyczyniła się do dobrego widowiska, które do końca trzymało w napięciu kibiców jak i zawodników. W tym turnieju wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsca, nie było wygranych ani przegranych.

Uroczystego podsumowania połączonego z wręczeniem dyplomów, medali z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości ufundowanych przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka dokonali Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń oraz wolontariat UKS w Wielkiej Wsi.

Podziękowania dla Pana Burmistrza Tadeusza Bąka, Pana Pawła Smolenia. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje do Wielkiej Wsi.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz