FIFA18_ Eliminacje GMINNE- Milówka

Dzisiaj 19 lutego zakończyły się turnieje eliminacyjne Fifa18. Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 9:30 a miejscem rozgrywek była świetlica w Milówce. Była to już siódma edycja z całego cyklu turniejów Grand Prix 2018 o Puchar Burmistrza Wojnicza. Do rozgrywek zgłosiło się 24 zawodników, poprzez losowanie zawodnicy zostali przydzieleni do grup z których  do finału awansowali najlepsi. Zwycięzcą i najlepszym graczem tej eliminacji FIFA18 okazał się HUBERT WINKLER.
Dla najlepszej trójki turnieju zostały przygotowane puchary, medale, dyplomy oraz możliwość występu w wielkim FINALE który odbędzie się w kinie Wawel, a Pan Mariusz Batko sołtys Milówki przygotował dla uczestników słodki poczęstunek. GRATULUJEMY.

Organizatorzy i sponsorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Młodzieżowa Rada Miejska z Wojnicza, Mariusz Batko – sołtys Milówki.

Finał Fifa18 w kinie Wawel odbędzie się w marcu, a najlepszymi z najlepszych i kwalifikacje uzyskali: Hubert Winkler, Krystian Gołąb, Krystian Winkler, Jakub Dziedzic, Łukasz Zięba, Filip Patryk, Bartosz Esmund, Łukasz Drużkowski, Kacper Migdał, Dominik Lech, Patryk Barnaś, Bartek Kuboń, Kamil Ziewacz, Krystian Węgrzyn, Kacper Kubis, Kamil Nowak, Kacper Migdał, Krystian Gołąb, Maksymilian Kłusek, Adrian Winkler, Kędzior Krystian, Węgrzyn Jakub,Sumara Krystian. Gratulacje.

Galeria: Sportowy Wojnicz

 

Dodaj komentarz