FINAŁ_ Zakończenie Halowej Ligi Wojnickiej

Jak na pierwszą historyczną Halową Ligę Wojnicką statystyka zakończonych rozgrywek prezentuje się imponująco: 6 drużyn, 80 zawodników, 3 miesiące rywalizacji, 30 rozegranych meczów, 391 strzelonych bramek, oraz 391 straconych bramek. Takimi liczbami zakończyła się Halowa Liga Wojnicka Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018.

Po prawie 3 miesięcznej rywalizacji pierwsze miejsce zdobył zespół Football TEAM, który już od pierwszego meczu był uważany na faworyta rozgrywek. W dziesięciu spotkaniach drużyna tylko dwa razy przegrała, aż osiem razy schodziła z boiska zwycięsko. Wynik ten potwierdził dominację i zdobycie tytułu mistrza HALOWEJ LIGI WOJNICKIEJ w piłce nożnej pod patronatem Burmistrza Wojnicza. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna TypowE GadY ENERGY PHARM, która do ostatniego spotkania walczyła o zajęcie drugiego miejsca z drużyną FUTSAL BOYS, meczowi towarzyszyło bardzo dużo emocji, a także mecz ten przyciągną na hale sportową przy ZSLiT dużo kibiców, sympatyków halowej piłki nożnej.

Organizatorzy rozgrywek pucharami, medalami i nagrodami nagrodzili najlepsze drużyny. Każdy zespół niezależnie od miejsca otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom. Pierwsza czwórka ligi otrzymała piłki, dla najlepszej drużyny przygotowano koszulki sportowe, dla pierwszej trójki medale i karnety na siłownie, a dla najlepszego bramkarza i króla strzelców statuetkę, oraz bluzę polarową. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Baka, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Klasyfikacja końcowa oraz wyróżnieni piłkarze:

  1. Football TEAM
  2. TypowE GadY ENERGY PHARM
  3. FUTSAL BOYS
  4. Topolina Missterium
  5. SpoRtowY OrliK
  6. Studio DELTA Team

Najlepszy Bramkarz ligi – Norbert Sołtys –TypowE GadY ENERGY PHARM

Król strzelców ligi – Dariusz Gwiżdż – Football TEAM

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, Sportowy Wojnicz.

W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w lidze, pokazaliście, że wolny czas można spędzić inaczej niż przy komputerze. Dziękuję serdecznie Panu Burmistrzowi Tadeuszowi Bąkowi i Przewodniczącemu Rady Powiatu Tarnowskiego Panu Pawłowi Smoleniowi za pozytywne opinie i dobre słowo oraz wsparcie w organizacji historycznej ligi, także dziękuje sędziemu za obsługę sędziowską tego turnieju, praca którą wykonywał budzi podziw. Dziękuję mu za to serdecznie. Gratuluję zwycięzcą i mam nadzieję, że spotkamy się niebawem w kolejnych turniejach.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz