«

»

Cze 20

Pierwsza Talentiada Piłkarska

30 Talentiada 2017W niedzielę na orliku w Wojniczu odbył się kolejny nowy event naszej Akademii -Talentiada Piłkarska. Wydarzenie było skierowane dla naszych najstarszych zawodników z roczników 2004-2008, uznajemy je za bardzo udane i wpisujemy w nasz kalendarz imprez.
Po zakończonych zmaganiach odbyło się oficjalne wręczenie pucharów dla naszych najstarszych zawodników, którzy ze względu na wiek kończą szkolenie w Akademii: Marcel Zając, Mateusz Stolarz, Jakub Wojnicki, Gniadek Kamil. Wielkie podziękowania dla Pana Burmistrza Tadeusza Bąka za przekazanie po raz kolejny medali dla wszystkich uczestników i osobiste ich wręczenie. Pochwała dla wszystkich zawodników za wysiłek i bardzo dobrą grę, a zawodnikom którym w turnieju osiągnęli największą ilość punktów gratulujemy.
Rocznik 2004: Wojnicki Jakub , Gniadek Kamil.
Rocznik 2005: Węgrzyn Jakub, Kędzior Krystian, Grzelak Jakub38 Talentiada 2017
Rocznik 2006: Bodura Filip, Wojtas Dawid.
Rocznik 2007: Sumara Kacper, Bialik Konrad.
Rocznik 2008: Grzelak Eryk, Hajdo Jakub.
Przy okazji przypominamy o zbliżającego się Jubileuszu 70-lecia Klubu Olimpia Wojnicz i czynnym udziale naszej Akademii w tym wydarzeniu poprzez wyprowadzenie zawodników na boisko w meczu Olimpia- Wisła Kraków oraz podawanie piłek przez wyznaczone dzieci.

Źródło: https://www.facebook.com/footballacademywojnicz/

VIDEO: FA WOJNICZ

GALERIA: Sportowy Wojnicz        facebook_ Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>