Zawody kolarskie

Cyklokarpaty w Kluszkowcach

W niedzielę byliśmy w Kluszkowcach, gdzie dobył się kolejny wyścig w ramach Cyklokarpat. Chłopaki są w coraz lepszej formie, zwłaszcza Piotrek Sajdak pokazał wielką moc i zajął 2 miejsce. Gratulacje!

kl1 kl2 kl3 kl4 kl5 kl6 kl7 kl8 kl9 kl10 kl11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

I edycja Kolarskiego Pucharu Wojnicza Dzieci i Młodzieży za nami

IMG_1879

W miniony piątek na terenie Gimnazjum Publicznego w Wojniczu odbyła się I eliminacja Kolarskiego Pucharu Wojnicza Dzieci i Młodzieży. Ta wspaniała impreza zorganizowana przez nauczyciela i wielkiego miłośnika kolarstwaMarcina Bialika oraz UKS PG w Wojniczu, Publiczne Gimnazjum im. św. Kingi w Wojniczu, Szkołę Podstawową im. św. Jana Kantego w Wojniczu i Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu. przyciągnęła na start blisko 100 młodych zawodników, którzy rywalizowali ze sobą podzieleni na kategorie wiekowe.

W kategorii uczniów klas I wśród dziewcząt triumfowała Julia Honkisz przedKaroliną Nowak i Leną Śliwą, a wśród chłopców najlepszy był Patryk Krzyżak, a za nim finiszowali Jakub Brożek i Patryk Gniadek. Na wyróżnienie zasługuje postawa pięcioletniego Rafała Krzyżaka, który ukończył wyścig na 10 miejscu.IMG_1873

Wśród uczniów klas II i III najlepsi byliAngelika Nowak i Adrian Opioła.

Bardzo ciekawie wyglądała rywalizacja wśród chłopców klas IV i V. Przez cały wyścig walczyli ze sobą utytułowani już zawodnicy UKS PG Wojnicz Kordian Czeczuga i Piotr Opioła. Po zaciętej walce pierwszy linię przekroczył Piotr Opioła.

W najstarszych kategoriach tj. uczniów klas VI i I Gimnazjum oraz II i III Gimnazjum zwyciężali odpowiednio Natalia Hajdo i Mateusz Bibro oraz Paulina Potaczek i Karol Czosnyka.

Zawody rozgrywane były przy pięknej pogodzie, na perfekcyjnie przygotowanej trasie z udziałem ogromnej ilości kibiców. Oprócz rywalizacji sportowej wszyscy świetnie się bawili i było to wielkie kolarskie święto dzieci i młodzieży.

Kolejna edycja tej wspaniałej imprezy odbędzie się 31 maja w wojnickim Parku Miejskim.

Źródło: http://sportowytarnow.pl

Cyklokarpaty w Przemyślu

W sobotę w Przemyślu odbył się maraton mtb z serii Cyklokarpaty. Wzięło w nim udział, nie bacząc na deszcz i błoto, dwóch naszych zawodników: Patryk Wróbel i Piotrek Sajdak.
Źródło: https://www.facebook.com/ukspgwojnicz

Przemyśl1Przemyśl2Przemyśl3

 


I eliminacja Pucharu Tarnowa

W niedziele 26 kwietnia odbyła się I eliminacja Pucharu Tarnowa. Wszyscy nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza Karol Czosnyka, który zajął 2 miejsce
Miejsca i kategorie:
– IV miejsce – Czeczuga Kordian – Żak
– II miejsce – Karol Czosnyka – junior młodszy
– VII miejsce – Hubert Gostek – Junior
– VII miejsce – Piotrek Sajdak – ELITA
– VII miejsce – Marcin Bialik – Masters II
Startowałi także poraz pierwszy najmłodsi zawodnicy i prawie wszyscy ukończyli, oni sa największymi bohaterami tego wyscigu, WIELKIE BRAWA ! ! ! :
– Patryk Krzyżak – kl. I
– Max Łyczka vel. MILENKAAA – kl. IV
– Oliwier Kolbusz – kl. V
Gratulacje dla wszystkich:
a tu kilka zdjęc :

Źródło: https://www.facebook.com/ukspgwojnicz

I eliminacje pt1I eliminacje pt2I eliminacje pt3

I eliminacje pt5I eliminacje pt6I eliminacje pt7I eliminacje pt8I eliminacje pt9I eliminacje pt10I eliminacje pt11I eliminacje pt12I eliminacje pt13I eliminacje pt14I eliminacje pt15I eliminacje pt16


 MTB w Daleszycach

W niedzielę 21kwietnia nasi kolarze rozpoczęli sezon. Wzięli oni udział w maratonie mtb w Daleszycach i spisali się bardzo dobrze:

Piotr Sajdak zajął 2 miejsce, a Patryk Wróbel 5. Gratulacje!

Źródło: https://www.facebook.com/ukspgwojnicz

Deleszyce1Deleszyce2

 

Dodaj komentarz