PG Wojnicz

OGÓLNOPOLSKI TEST COOPERA

W piatek 29 maja uczniowie i nauczyciele wf z PG Wojnicz uczestniczyli w Ogólnopolskim Teście Coopera. Bieg ciągły przez 12 minut o biezni la. Biegi odbywały się w turach po około 15 zawodników na stadionie LA w Mościcach. Zawodniczki i zawodnicy wypadli w skali od zle do bardzo dobrze na poziomie bardzo dobrze.
Wyniki

Ponadto ten test potraktowano równeież jako kolejny etap przygotowania reprezentacji lekkoatletyczne, Publicznego Gimnazjum w Wojniczu do Fiałowych zawodów o mistrzostwo Powiatu Tarnowskiego w Drużynowej Lidze LA, która odbędzie się 2 czerwca.
Gratulacje i powodzenia na Lidze !

Mistrzowie Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Drużyna która lubi biegać wraz z trenerem zajęła 1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego w Sztafetowych Biegach przełajowych.  Tytuł obroniony, druga sztafeta dotarła na metę po naszym tańcu zwycięstwa, a zdublowanych 4 lub 5 teamów zostało.

Opiekun: Marcin Bialik

W tych samych zawodach dziewczęta z wojnickiego Gimnazjum zajęły II miejsce po dramatycznej ale pięknej walce.

Opiekun: Eleonora Mrożek