EURO16 FA w Ispie_ Zakątek Urwisów

47 Fifa Isep 2016

30 sierpnia we wtorek w Ispie [Zakątku Urwisów] o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy cały cykl turniejów FIFA na konsolach Xbox360. Finałem tych zmagań będzie Turniej Mistrzów na wielkim ekranie w Kinie Wawel, czyli zagrają w nim najlepsi zawodnicy z poszczególnych eliminacji.

W turnieju udział wzięło 18 zawodników, byli nimi zawodnicy lokalnej szkółki piłkarskiej Football Academy. Przed przystąpieniem d52 Fifa Isep 2016o rozgrywek każdy uczestnik poprzez losowanie przyporządkowany został do danej grupy z której 2 najlepszych z najwyższym bilansem punktowym awansowało do kolejnej fazy rozgrywek, aż w końcu do finału.

I tak zwycięzcą turnieju został Mularz Bartłomiej,

II miejsce zajął Kędzior Krystian,

III miejsce zdobył Stolarz Mateusz.

Oprócz rywalizacji turniejowej, dzieci w przerwach mogły korzystać z placu z31 Fifa Isep 2016abaw oraz boiska do piłki nożnej, co można zobaczyć na przygotowanym materiale Video oraz Zdjęciach. Przed meczami półfinałowymi Pan Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk życzył wszystkim zawodnikom powodzenia w turniejach nie tylko tych interaktywnych, ale także w turniejach, meczach ligowych Football Academy, ora59 Fifa Isep 2016z pogratulował najlepszym. Dla wszystkich zawodników przygotowane były pamiątkowe dyplomy, a dla najlepszej trójki puchary oraz nagroda w postaci awans do wielkiego finału w kinie Wawel.

GRATULUJEMY.

GALERIA: Sportowy Wojnicz

VIDEO: Sportowy Wojnicz

WYNIKI:

gr1

gr2

 

Dodaj komentarz