W środę START ligi.

NA STRGminny Ośrodek Kultury oraz Orlik w Wojniczu zapraszają wszystkich chętnych, do wspólnego kibicowania  w Wojnickiej Lidze Orlika o Mistrzostwo Gminy Wojnicz pod patronatem Burmistrza Wojnicz Tadeusza Bąka. 

Jest to Liga piłkarska, w której chcemy wyłonić Mistrza Gminy Wojnicz. W pierwszych dwóch meczach pierwszej kolejki zmierzą się ze sobą drużyny: MISZELINO vs F.C. WACIAKI – środa godzina 19:00 i TOPOLINA vs ORŁY ORLIKA środa godzina 20:00. Dokończenie pierwszej kolejki nastąpi w czwartek 28.07.2016, a rywalizować ze sobą będą: JOKER TEAM FOLWARK vs F.C.4FUN czwartek godzina 19:00, oraz OLD BOYS WOJNICZ I PRZYJACIELE vs ESSENCIA TEAM czwartek godzina 20:00. System rozgrywek oraz wszystkie informacje znajdują się w regulaminie,a zawodnicy walczą o: Puchar Wojnickiej Ligi Orlika – gramy każdy z każdym i wygrywa najlepszy (terminarz jest dostępny na stronie www.sport.wojnicz.pl). Puchar Fair Play – to zacne trofeum może wygrać każdy, pod warunkiem że drużyna będzie najbardziej wyrafinowaną. W tym zestawieniu wygra drużyna która będzie miała na swym koncie najmniej czerwonych i żółtych kartek czyli taka która najmniej fauluje. Zatem opłaci się grać czysto w naszych rozgrywkach, ponieważ za to czeka nagroda. Do statystyki pucharu Fair play brane też będą walkowery. Ta drużyna która najmniej przysparza problemów organizacyjnych również może zgarnąć tą nagrodę. Statystyki indywidualne to kolejna szansa na zdobycie nagród. Miejsce rozgrywek to Orlik w Wojniczu. Zaczynamy 27 lipca 2016. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.

UWAGA!!!
DRUŻYNY A W SZCZEGÓLNOŚCI ICH KAPITANOWIE PROSZENI SĄ O PRZYBYCIE NA ORLIK W WOJNICZU 15 min. WCZEŚNIEJ PRZED ROZPOCZĘCIEM SWOJEGO MECZU!!!

Dodaj komentarz