Runmageddon na sportowo i wesoło

92 Runmageddon i dart 2016

Około 3 kilometrowa trasa przez piaski, łąki, błota, asfalt, pomiędzy drzewami oraz pięć specjalnie przygotowanych konkurencji sprawnościowych, to wszystko czekało na uczestników pierwszego biegu Mini Runmageddon który odbył się w Milówce 18.06.2016r. Ponieważ był to wyścig zespołowy, na start zgłosiło się pięć grup trzyosobowych, i to one zechciały  wziąć  udział  w  rywalizacji. Uczestnicy rozpoczynali przy Szkole Podstawowej,  gdzie  czekał  na  nich specjalnie  rozstawione konkurencje, takie jak rzut piłką do kosza, rzut woreczkiem do celu, konkurencja piłkarska, skakanie w workach, oraz przelewanie wody. Warto  zaznaczyć, że uczestnicy  musieli  się  wykazać  nie tylko kondycją i siłą, ale również doskonałą orientacją w terenie, pełna współpraca tak aby nie pomylić trasy.

WYNIKI RUNMAGEDOONU:

I m-ce. Czas 8.18.81 w składzie: Jakub Wojnicki, Filip Batko, Hubert Nowak,

II m-ce Czas 10.13.09 w składzie: Kinga Bocheńska, Dominika Adamczyk, Gabriela Batko,

III m-ce Czas 11.45.63 w składzie: Szymon Nosek, Sebastian Banaś, Michał Z.

IV m-ce Czas 13.38.34 w składzie: Oliwia R. Izabela Szczepańska, Kamila Jankowska,

V m-ce Czas 14.29.81 w składzie: Jakub Iwaniec, Jakub Krupa, Marcin Adamczyk.

Chętnych  nie  zabrakło  również  na  Turniej Darta. Blisko  60  dzieci i młodzieży  wystartowało podzieleni  na trzy  kategorie wiekowe. I tak w kategorii do III klasy wygrał Marcin Adamczyk38 pkt, przed Karolem Kubisem – 35 pkt, i Angeliką Olszańską – 34 pkt. W kategorii od klasy IV do VI wygrał Jakub Wojnicki – 116 pkt, przed Jakubem Ludwą – 82 pkt, oraz Patrycją Olszańską – 67 pkt. Natomiast w kategorii ostatniej OPEN wygrał Krzysztof Liszka – 115 pkt, przed Piotrem Krasińskiem – 81 pkt, oraz Sławomirem Gorzkowskim – 63 pkt.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami, które bardzo dobrze odzwierciedlają przebieg imprezy. Wysiłek, pot i sportowe zmęczenie – to tylko niektóre z emocji, jakie towarzyszyły uczestnikom biegu.

Podziękowania za organizację oraz nagrody należą się: Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Wojnicz, Nauczycielowi wychowania fizycznego – P. Marta Rzepka, Stowarzyszeniu „Milówka” – P. Mariusz Batko, Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu – P. Lucjan Hajdo, grupie wolontariatu z Wielkiej Wsi i Milówki, Sponsorom.

GALERIA:  Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz