FINAŁ Grand Prix w Tenisie Stołowym 2016

133 FINAŁ GP Tenis Stołowy2016

W niedzielę 20 marca 2016r. w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych odbył się ostatni 3 etap finałowy cyklu „Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza” zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy w Wielkiej Wsi oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu. Impreza została dofinansowana przez Województwo Małopolskie w ramach konkursu „Małopolska na sportowo 2016” Dwie pierwsze edycje, czyli Mikołajkowy TTS odbył się 6 grudnia w Wielkiej Wsi, natomiast Charytatywny TTS w dniach 16,17 w Grabnie i Wielkiej Wsi. W całym cyklu udział wzięło 154 zawodników i zawodniczek, którzy przyjeżdżali z różnych miejscowości powiatu tarnowskiego i nie tylko, ale zdecydowana większość pochodziła z Gminy Wojnicz. W dzisiejszym dniu, jak i w każdym turnieju, uczestnicy rywalizowali w sześciu kategoriach, walcząc o wygraną w 3 edycji oraz o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej „Grand Prix”. I tak na najwyższym stopniu podium w generalce tryumfowali: MRÓZ JAKUB- ZAKLICZYN, OLSZAŃSKA PATRYCJA- WIELKA WIEŚ, BORTNIK JAKUB- WOJNICZ, IZAK ZUZANNA- WIELKA WIEŚ, WINKLER PAWEŁ- WOJNICZ, JURKOWSKI PIOTR- LIPIE.

Na zakończenie zwycięscy 3 edycji otrzymali pamiątkowy puchar i dyplomy, natomiast pierwsza najlepsza czwórka w generalnej klasyfikacji „Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza” otrzymała od Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników poprzez losowanie rozdano nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Modest, Urząd Miejski w Wojniczu, oraz wiele innych firm widocznych na banerach w przedstawionym materiale Video.

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji  11 stołów, przy których zaangażowano zawodników jako sędziów, nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali wolontariusze z Wielkiej Wsi. W miarę upływu czasu pojedynki stawały się coraz to ciekawsze, a emocje naprawdę sięgały zenitu. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Gminy Wojnicz.

Zawody zostały zorganizowane przez: UKS w Wielkiej Wsi – Michała Fudalę, GOK – Lucjana Hajdo  przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia, Pani Dyrektor ZSLiT Magdalenie Janus oraz  życzliwych osób i sponsorów, bez których trudno byłoby zrealizować omawiane wydarzenie sportowe. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

WYNIKI:

Klasyfikacja Generalna GP

GALERIA:

Galeria UKS cz.1.

Galeria UKS cz.2.

Sportowy Wojnicz

 

Dodaj komentarz