FINAŁ Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza_2022

W sobotę 26 marca 2022r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wielkiej Wsi odbył się ostatni 4 etap finałowy cyklu „Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza” Trzy pierwsze edycje, czyli Niepodległościowy TTS, Mikołajkowy TTS i Charytatywny TTS odbyły się również w Wielkiej Wsi. Rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym w atmosferze fair play. W tym dniu, jak i w każdym turnieju, uczestnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach, walcząc o wygraną w 4 edycji oraz o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej „Grand Prix”.

Zwycięzcy tej edycji Grand Prix Tenisa Stołowego 2022:

  • Jakub Sikoń
  • Karolina Klich
  • Zofia Galas
  • Dawid Klich
  • Bartłomiej Kądziołka
  • Marek Stoszko
  • Mateusz Robak

Gratulujemy.

Na zakończenie 4 edycji zostały rozdane pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy, natomiast pierwsza najlepsza trójka w generalnej klasyfikacji „Grand Prix 2022 o Puchar Burmistrza Wojnicza” otrzymała okazałe puchary, dyplomy, nagrody. Dekoracji najlepszych zawodników dokonał Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz główny sędzia zawodów Franciszek Jasielski i pomagały wolontariuszki Uczniowskiego Klubu Sportowego z Wielkiej Wsi.

Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji imprezy za dobrą postawę podczas całego turnieju, wzorowy doping i wysoki poziom gry sportowej, osobom na które zawsze można liczyć, które włączyły się w organizację całego cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza.

Zawody zostały zorganizowane przez: UKS w Wielkiej Wsi, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu i Sportowy Wojnicz przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wyniki: KLASYFIKACJA GENERALNA

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki 4 edycji:

DZIECI – DZIEWCZĘTA
1Lena Skrężyna
2Karolina Klich
3Gabriela Cich
4Emilia Wojtas
DZIECI – CHŁOPCY
1Jakub Kieć
2Jakub Sikoń
3Michał Jewuła
4Julian Samek
MŁODZIEŻ – DZIEWCZYNY
1Amelia Steczyńska
3Natalia Kubis
2Zofia Galas
4
DZIECI ZAWODOWIEC
1Bartłomiej Kądziołka
2Maciej Sikoń
3Jan Syktus
4Jakub Mól
MŁODZIEŻ – CHŁOPCY
1
2
3
Patryk Gniadek
Dawid Klich
Kamil Karaś
OPEN AMATOR
1Łukasz Kowal
2Daniel Ryś
3Marek Stoszko
4Tomasz Rachwał
OPEN ZAWODOWIEC
1Dominik Szczepański
2Maciej Sikoń
3Leszek Maduzia
4Marcin Szarek