III NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

3 Turniej Niepodległościowy rozpoczął cały cykl Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Jak co roku był to pierwszy z czterech turniejów zaplanowanych w tej edycji. Przed rozpoczęciem turnieju przypomniano uczestnikom o zasadach obowiązujących podczas turnieju i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, dopiero wtedy oficjalnie przystąpiono do otwarcia i rozpoczęcia. Od godziny 9.00  graliśmy do trzech wygranych setów i do dwóch porażek w turnieju. Rywalizację rozpoczęły szkoły podstawowe w kategoriach DZIECI I MŁODZIEŻ, a od godz. 13.00 dorośli oraz zawodnicy zrzeszeni. W swoich kategoriach wygrali: Karolina Klich, Kamil Obal, Bartłomiej Kądziołka, Dawid Klich, Zofia Galas, Marek Stoszko, Mateusz Robak.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, statuetki, nagrody, oraz dyplomy. Klasyfikacja medalowa poszczególnych kategorii znajduje się poniżej.

Wielkie podziękowania należą się dla Pana Burmistrza Tadeusza Bąka, który pomaga i wspiera nasze inicjatywy.  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał dzielnie sędzia Franciszek Jasielski.

KLASYFIKACJA GENERALNA GPTS.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Gminy Wojnicz – zapraszamy!

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Wojnicz.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki 3 Niepodległościowego Turnieju Tenisa Stołowego:

KAT. DZIECI CHŁOPCY

 1. Kamil Obal
 2. Dominik Hołda
 3. Adrian Zegar

KAT. DZIECI DZIEWCZĘTA

 1. Karolina Klich
 2. Ewa Klich
 3. Edyta Kabat

KAT. DZIECI ZAWODOWIEC

 1. Bartłomiej Kądziołka
 2. Tomasz Nieć
 3. Kajetan Kanownik

KAT. MŁODZIEŻ DZIEWCZĘTA

 1. Zofia Galas
 2. Natalia Kubis

KAT. MŁODZIEŻ CHŁOPCY

 1. Dawid Klich
 2. Nataniel Kwiatkowski
 3. Kamil Karaś

KAT. OPEN AMATORZY

 1. Marek Stoszko
 2. Łukasz Kowal
 3. Jacek Michałek

KAT. OPEN ZAWODOWCY

 1. Mateusz Robak
 2. Grzegorz Winkler
 3. Szymon Karwasiński