«

»

Lis 20

C.D. rywalizacji tenisistów w Półfinałach Powiatowych_ Wielka Wieś

20 listopada był kolejnym dniem rywalizacji tenisistów w Hali Sportowej w Wielkiej Wsi. Tym razem Półfinał Powiatowy w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców odbył się w ramach Igrzysk Dzieci . Zawody te były eliminacją do Finałów Powiatowych i awansowało po 8 zawodników z każdej kategorii tak jak wczoraj. W rywalizacji wzięły udział zawodnicy z gminy: Skrzyszów, Radłowa, Wojnicza, Lisiej Góry, Wierzchosławic, Żabna, Tarnowa. Na zakończenie zawodów 8 najlepszych zawodników zostało  nagrodzonych dyplomami, a ceremonii wręczenia dokonał Pani Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wielkiej Wsi Anna Maziarz.

Przypominamy i zapraszamy do udziału w naszym turnieju Niepodległościowym, który odbędzie się 23 listopada w Wielkiej Wsi, szczegóły na stronie Sportowego Wojnicza www.sport.wojnicz.pl

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Igrzyska Dzieci_ Chłopcy:
1 miejsce – Kądziołka Bartłomiej – Łękawica
2 miejsce – Sikoń Maciej – Wielka Wieś
3 miejsce – Winkler Hubert – Wojnicz
4 miejsce – Szczepański Oliwier – Pawęzów
5 miejsce – Gawin Piotr – Mikołajowice
6 miejsce – Obal Daniel – Łękawica
7 miejsce – Cierniak Konrad – Ilkowice
8 miejsce – Wadas Igor – Ilkowice

9-12 miejsce
Kozioł Tymoteusz – Nowa Jastrząbka
Kiwior Jan – Jodłówka – Wałki
Małek Szymon – Jodłówka – Wałki
Uriasz Kamil – Ładna

13-16 miejsce
Chłopek Konrad – Nowa Jastrząbka
Borzęcki Tomasz – Mikołajowice
Kalita Michał – Żabno
Szczepański Marcel – Pawęzów

17-24 miejsce
Uriasz Dawid – Ładna
Buwaj Maciej – Wola Radłowska
Jonak Paweł – Radłów
Mikuta Jan – Radłów
Budzik Patryk – Poręba Radlna
Klich Dawid – Wielka Wieś
Zwoleń Konrad – Wielka Wieś
Kuta Mateusz – Wola Rzędzińska nr.2

25-32 miejsce
Głowacki Igor – Rudka
Gondek Franciszek – Mikołajowice
Chuchrowski Miłosz – Mikołajowice
Łukasik Jan – Niwka
Gniadek Patryk – Wielka Wieś
Grabka Dawid – Żabno

Igrzyska Dzieci_ Dziewczyny:
1 miejsce – Gawin Anna – Mikołajowice
2 miejsce – Łazarek Sara – Mikołajowice
3 miejsce – Gołąb Milena – Wielka Wieś
4 miejsce – Haba Oliwia – Zgłobice
5 miejsce – Kuczek Izabela – Zdrochec
6 miejsce –Przeklasa Anna – Pawęzów
7 miejsce – Haba Klaudia – Zgłobice
8 miejsce – Gajdur Karolina – Mikołajowice

9-12 miejsce


Rzepka Maria – Ilkowice
Rzepka Zuzanna – Ilkowice
Sorys Emilia – Jodłówka – Wałki
Salawa Weronika – Skrzyszów nr.2

13-16 miejsce
Salawa Nikola – Skrzyszów nr.2
Kaczor Martyna – Stare Żukowice
Jurczak Gabriela – Radłów
Hołysz Natalia – Zdrochec

17-24 miejsce
Englart Dominika – Ilkowice
Nytko Julia – Stare Żukowice
Kocerba Zuzanna – Jodłówka – Wałki
Marecik Wiktoria – Poręba Radlna
Kardas Martyna – Szynwałd
Pachołek Julia – Otfinów
Tomala Amelia – Stare Żukowice
Kania Patrycja – Przybysłowice

25-32 miejsce
Klich Karolina – Wielka Wieś
Siedlik Wiktoria – Łękawica
Gołąb Iwona – Wielka Wieś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>