„Halowy Turniej Piłki Nożnej”

W sobotę,  14 września 2019r.  na obiekcie hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu rozgrywany został Halowy Turniej Piłki Nożnej.

Po losowaniu drużyny  zostały przydzielone do dwóch grup A i B, grano systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy do półfinału awansowały po dwie drużyny,  po półfinałach rozegrano mecz o 5 miejsce, 3 miejsce a na koniec finał. Mecze w fazie grupowej trwały po 10 minut bez zmiany stron, natomiast w fazie pucharowej 2×8 min. Następnie rozpoczęła się faza pucharowa, która dostarczyła wiele emocji, a rywalizujące ze sobą zespoły walczyły w każdym meczu do ostatnich sekund. W spotkaniu finałowym stanęły naprzeciw siebie dwie bardzo wyrównane drużyny LUCKY LUSER i OSP GRABNO, a przez cały mecz można było oglądać dobrą piłkę halową i praktycznie stałą wymianę ciosów. Po regulaminowym czasie najlepszą drużyną sobotnich zawodów zostali zawodnicy LUCKY LUSER.

W półfinałach rywalizowały ze sobą następujące pary: 
OSP GRABNO –  TEAM UKRAINA 3:3 (3:2)
OLIMPIA WOJNICZ – LUCKY LUSER 0:7

Mecz o III miejsce: 
TEAM UKRAINA – OLIMPIA WOJNICZ 4:5
Finał 
OSP GRABNO – LUCKY LUSER

Wszystkie drużyny oraz zgromadzona publiczność mogły skorzystać z bufetu: kawy, herbaty, ciepłego posiłku.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały piłki, puchary, medale  i dyplomy, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe.  Puchar i medale za zajęcie pierwszego miejsca wręczyli Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.

Statuetkę dla najlepszego piłkarza turnieju otrzymał JAKUB GRZELAK, najlepszym bramkarzem został AMADEUSZ KOŁODZIEJ, natomiast statuetkę dla najlepszego strzelca otrzymał MICHAŁ SIEŃCZAK. GRATULUJEMY.

 

Strzelcy bramek:

13 bramek – Michał Sieńczak

5 bramek – Dominik Leśniak, Maksym Krycius, Andrii Kryrytskyj, Patryk Wajda,

4 bramki – Jakub Grzelak

3 bramki – Jakub Węgrzyn, Grzegorz Nytko, Kacper Strojny

2 bramki – Adrian Opioła, Piotr Kuboń.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Grant pt. „Halowy Turniej Piłki Nożnej” został zrealizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” Wojnicz  w ramach projektu grantowego pt. „Wydarzenia promujące aktywny tryb życia na obszarze Lokalnej grupy Działania Dunajec-Biała” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Program Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dodaj komentarz