Siatkówka Plażowa w Grabnie

„Sport, Piasek, Rekreacja = Zabawa”.

10 sierpnia 2019 w Grabnie odbył się pierwszy z czterech turniejów siatkarskich na piachu zaplanowanych w tym roku pod hasłem „Sport, Piasek, Rekreacja = Zabawa”. W otwartej, prawdziwie sportowej atmosferze, przez kilka godzin rywalizowały ze sobą dwuosobowe zespoły męskie.

Rywalizacja w towarzyskim turnieju, zorganizowanym z myślą o wszystkich chętnych pasjonatach plażówki, toczyła się w sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00. Wszystkie mecze, od pierwszego do ostatnich finałowych, przebiegały w zgodzie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawodnicy i organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie lepszej pogody na przeprowadzenie turniejowych rozgrywek w plażówce, nad błękitem nieba górowało słońce. Dzień w całości upłynął pod znakiem iście plażowej pogody.

Na zakończenie turnieju wyróżniono najlepsze pary i odbyła się dekoracja. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe, dla każdego uczestnika była przygotowana woda, coś na słodko oraz popcorn. 

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w Turnieju.

Galeria: Sportowy Wojnicz

W tym roku nasza Instytucja otrzymała dofinansowanie w wysokości 10 382,01 zł na organizację turniejów na piasku pt „Sport, Piasek, Rekreacja = Zabawa” w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary Wiejskie” Grant pt. „Sport, Piasek, Rekreacja = Zabawa” realizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” w Wojniczu w ramach projektu grantowego pt. Wydarzenia promujące aktywny tryb życia na obszarze Lokalnej Grupy Działania Dunajec – Biała współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Turniej:
Miejsce Uczestnik Miasto
1. LISOWSKI / NOSEK TARNÓW / CZCHÓW
2. POLAK / POLAK BRZEZIE
3. FAŁEK / HAJDO GRABNO
4. GOLONKA / BACA GRABNO
5 HAJDO / KUBOŃ GRABNO

Dodaj komentarz