NIESAMOWITY WYCZYN INSTRUKTORÓW WKS WOJNICZ I ZAWODNIKÓW TKS KARATE NA MISTRZOSTWACH EUROPY, KTÓRE ODBYŁY SIĘ 27-29 CZERWCA W PRADZE!

Kadra tarnowskiego klubu zdobyła aż 5 medali! Jest to wielki wyczyn w skali europejskiej.

Pierwsze miejsce, a zarazem tytuł Mistrza Europy wywalczyła Natalia Korzec w kategorii wagowej -65 kg! Natalia wygrała swoje wszystkie walki z zawodniczkami z Litwy, Węgier oraz Ukrainy.Drugie miejsce i tytuł Vice Mistrzyni Europy wywalczyła Agnieszka Ząbek w kategorii -60 kg, walcząc z Ukrainką, Litwinką i Szwedką. Brązowe medale wywalczyli:
– Daria Starzec w kategorii -60 kg, walcząc z Ukrainką oraz Szwedką,
– Miłosz Adamczyk w kategorii -80 kg, walcząc z Węgrem oraz Bułgarem,
– Sebastian Fudalej w kategorii -80 kg po walkach z Ukraińcem oraz Azerem.

Opiekunami ekipy byli Wojciech Hajduk oraz Krystian Bajan. Wynik ten pokazuje że możemy walczyć na najwyższym poziomie i jest to dobry prognostyk na przyszłe lata.