Aktywny Dzień Dziecka

W dn. 2.06.2019 r. na terenie Parku Miejskiego w Wojniczu odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. Pogoda dopisała, więc i frekwencja była bardzo duża. Dzieci miały okazję uwolnić pokłady swojej energii, około 400 dzieci pobrało karty do wykonania zadań w sprawnościowym TORZE PRZESZKÓD oraz karty startowe w ZAWODACH ROWEROWYCH. Dla każdego uczestnika zagwarantowane były nagrody, dodatkowo wszystkie dzieci wzięły udział w loterii w której główną nagrodą był rower.

Zwycięscy w swoich kategoriach: Zuzanna Dul, Aleksander Bury, Jagoda Dul, Kajetan Sumara, Joanna Lasko, Jan Wróblewski, Julia Honkisz, Jakub Pawłowski, Maciej Michałek, Dawid Głowacz.

Podsumowaniem konkursów sportowych było wręczenie przez Burmistrza Gminy pucharów, medali i dyplomów zawodnikom w każdej z kategorii.

Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom, które odwiedziły Park Miejski 2 czerwca. Urok i wspaniałą atmosferę Święta Dzieci przedstawiają zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej Sportowego Wojnicza oraz na profilu Facebook.

Sportowy Wojnicz bardzo dziękuje osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie w tym dniu sportowych atrakcji, a są to: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Urząd Miejski z Panem Burmistrzem, Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Wojniczu, Wolontariat uczniowski z Wielkiej Wsi, Młodzieżowa Rada Miejska oraz sponsorzy. DZIĘKUJEMY.

GALERIA:   Sportowy Wojnicz

 

Dodaj komentarz