„UMIEM PŁYWAĆ W GMINIE WOJNICZ” – EDYCJA 2019

Referat Edukacji Urzędu Miejskiego w Wojniczu ogłasza nabór na naukę pływania w terminie 25 lutego – 11 marca 2019 r.

Gmina Wojnicz po raz kolejny otrzymała dofinansowanie w wysokości 24 130 zł. na realizację projektu nauki pływania dla dzieci klas I – III szkół podstawowych z terenu naszej Gminy. Projekt pod hasłem „UMIEM PŁYWAĆ W GMINIE WOJNICZ” edycja 2019 trwać będzie od 18 marca do 07 czerwca 2019r. W projekcie będzie uczestniczyło 156 dzieci ze wszystkich szkół podstawowych naszej Gminy. Projekt obejmuje 20 godzin lekcyjnych nauki pływania. Zajęcia odbywać się będą jeden raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne na Krytej Pływalni TOSiR  – Park Wodny ul. Piłsudskiego 30 w Tarnowie. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorów nauki pływania. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. W ramach projektu Gmina zadba o bezpłatny dowóz uczniów, bezpieczeństwo w drodze i na basenie.

W celu zgłoszenia dziecka do uczestnictwa w projekcie należy złożyć wypełniony Formularz zgłoszenia na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Wojniczu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 14 631 98 50.

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach dotacji  Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Do pobrania:

Formularz zgłoszenia

Dodaj komentarz