Zawody strzeleckie na 100- lecie Niepodległości Polski.

Na terenie Wiejskiego Domu Kultury w Grabnie 2 listopada odbyły się zawody strzeleckie, zorganizowane przez pasjonatów strzelectwa.
Przygotowano bardzo atrakcyjny i zróżnicowany program zawodów. Uczestnicy zawodów sprawdzili się w: strzelaniu do tarczy z odległości 10 metrów w pozycji stojącej w kategorii do 12 lat, w kategorii od 13 lat, w kategorii rodzinnej oraz z pistoletu.
Po emocjonującej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którym puchary, medale, dyplomy i nagrody wręczyli Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń.

Najlepsi w swoich kategoriach to: Kat. karabinek pneumatyczny od 8 do 12 lat: I- KRYSTIAN BRZYK, II- JAKUB HAJDO, III- PATRYK GNIADEK. Kat. karabinek pneumatyczny od 13 lat: I- ILONA ZAJĄC, II- SZYMON BRZYK, III- DOMINIK LEŚNIAK. Pistolet pneumatyczny: I- KRYSTIAN BRZYK, II- JAN SIKOŃ. Kat. rodzinna: I- HAJDO/HAJDO, II- BIALIK/BIEL, III- BUDYN/BUDYN

Organizatorzy podziękowali wszystkim za udział w zawodach, zarówno stałym bywalcom, jak i tym, którzy swych sił na strzelnicy spróbowali po raz pierwszy. Podkreślili też jak ważne jest kultywowanie historii naszej ojczyzny. Zapraszamy Was i wszystkich wahających się na VII Zawody Strzeleckie za rok.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz