«

»

Wrz 17

Kolarstwo_ Jazda indywidualna na czas.

W dniu 16 września 2018 roku,  w trakcie Festynu Rodzinnego, odbyły się zawody rowerowe, w tej edycji zawodnicy startowali indywidualnie i starali się wykręcić jak najlepsze czasy, aby stanąć na najwyższym stopniu podium. Jak nazwa wskazuje jest to impreza rowerowa, która cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród mieszkańców gminy Wojnicz i nie tylko. Trasa wyścigu jak w każdym etapie przebiegała na trudnym terenie Szkoły Podstawowej w Wojniczu. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach na trasie wyścigu starali się uzyskać jak najlepszy czas. Ale byli i tacy, dla których liczył się przede wszystkim udział w tej ciekawej rowerowej imprezie. Szczególne brawa należą się najmłodszym uczestniczkom (Liliana i Sabina Merchut), które odważyły się wziąć udział w wyścigu na tak trudnej trasie i z powodzeniem go ukończyć. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych organizator przygotował atrakcyjne nagrody, medale, dyplomy. Nagrodzono także najmłodszych zawodników wyścigu. Wręczenia dokonali Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk. W poszczególnych kategoriach triumfowali: BARTEK MIREK, JULIA HONKISZ, KRYSTIAN ROJEK, ANNA HONKISZ, ADAM JERZYKOWSKI.

Pragniemy podziękować osobom, które pomagały nam przez cały kolarski sezon oraz także sponsorom promującym sport na terenie Gminy Wojnicz.

Organizatorzy: Szkółka Kolarska MOVIMENTO, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Wojniczu, Sportowy Wojnicz.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>