Turniej Siatkówki Plażowej w Grabnie

W niedzielę 2 września 2018r. na boisku do siatkówki plażowej na terenie obiektu sportowego w Grabnie rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej na zakończenie wakacji.

W otwartej, prawdziwie sportowej atmosferze, przez kilka godzin rywalizowały ze sobą dwuosobowe zespoły męskie.

Rywalizacja w towarzyskim turnieju, zorganizowanym z myślą o wszystkich chętnych pasjonatach plażówki, toczyła się przez część niedzieli w godzinach od 11.00 do 16.00. Wszystkie mecze, od pierwszego do ostatnich finałowych, przebiegały w zgodzie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawodnicy i organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie lepszej pogody na przeprowadzenie turniejowych rozgrywek w plażówce. Mimo że właściwe letnie miesiące już za nami, nad błękitem nieba górowało słońce. Dzień w całości upłynął pod znakiem iście plażowej pogody.

Na zakończenie turnieju wyróżniono najlepsze pary i odbyła się dekoracja. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową ufundowaną przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka i Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w Turnieju.

Galeria: Sportowy Wojnicz

 

Turniej:
Miejsce Uczestnik Miasto
1. KOR POL TARNÓW

Marcin Wójcik / Łukasz Oleszczuk

 

Tarnów

2. OCZOPLĄSY

Rafał Lisowski / Krystian Baran

 

Szczepanowice

3. JASTARNIA BAND

Mariusz Jocek / Marek Graszkiewicz

Stalowa Wola

Warszawa

4. JANUSZ & JANUSZ

Janusz Kuboń / Janusz Kołodziej

 

Wojnicz

5 ŚWAGRY

Piotr Kułak / Kamil Kużdżał

Łętowice

Tarnów

Dodaj komentarz