GP18_ 1 Edycja Kolarskiego Pucharu Wojnicza_ DZIEŃ DZIECKA

26 maja w Parku Miejskim w Wojniczu odbył się Gminny Dzień Dziecka. Organizatorzy postarali się, aby dzieciakom umilić ich święto. Przygotowano wiele atrakcji: dmuchaną zjeżdżalnię, wiele konkursów sportowych, sprawnościowych, główna atrakcją sportową była 1 edycja Kolarskiego Pucharu Wojnicza dzieci i młodzieży. Podsumowaniem konkursów sportowych było wręczenie przez Burmistrza Gminy pucharów, medali i dyplomów zawodnikom w każdej z kategorii.

Na zakończenie dnia rozdano upominki z loterii fantowej, czterdziestu szczęśliwców otrzymało nagrody a jedna osoba nagrodę specjalną w postaci drona.

Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom, które odwiedziły Park Miejski 26 maja. Urok i wspaniałą atmosferę Święta Dzieci przedstawiają zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej Sportowego Wojnicza oraz na profilu Facebook.

Sportowy Wojnicz bardzo dziękuje osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie w tym dniu sportowych atrakcji, a są to: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Urząd Miejski z Panem Burmistrzem, Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Wojniczu, Wolontariat uczniowski z Wielkiej Wsi, Młodzieżowa Rada Miejska oraz sponsorzy. DZIĘKUJEMY.

 
GALERIA:   Sportowy Wojnicz
Wyniki pierwszej edycji Kolarskiego Pucharu Wojnicza:

Dodaj komentarz