Wielka Wieś_ Charytatywny turniej tenisa stołowego 2018

Turniejom sportowym niekoniecznie musi przyświecać tylko idea rywalizacji o trofea czy medale. Imprezy takie można łączyć również z akcjami o znacznie istotniejszym celu, w których same uczestnictwo jest ważniejsze niż wynik. Tak właśnie było w przypadku Turnieju Charytatywnego w Tenisie Stołowym w Wielkiej Wsi. Turniej organizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury i Uczniowski Klub Sportowy w Wielkiej Wsi organizatora wielu imprez sportowych na terenie gminy Wojnicz, przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia, Rady Sołeckiej oraz sponsorów i życzliwych osób.

W sobotę na hali sportowej w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wielkiej Wsi spotkali się miłośnicy ping ponga, a  także ci, którzy sięgają po rakietkę raz do roku. W turnieju wystartowało w sumie około 100 zawodników. W godzinach porannych od 9.00 do 12.00 rozegrano aż  89 meczów w czterech kategoriach wiekowych /SP dziewczęta, SP chłopcy, GIM dziewczęta, GIM chłopcy/. Dopiero o 13.00 zmagania rozpoczęli OPEN zawodowcy i OPEN amatorzy, rozegrali 104 mecze i

zakończyli o 19.00. Zawodniczki i zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych  za pierwsze trzy miejsca otrzymali puchary i statuetki oraz dyplomy do miejsca szóstego. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: PATRYCJA OLSZAŃSKA, WOJCIECH KARPIEL, GABRIELA KARPIEL, ADRIAN WINKLER, JAN BULZAK, GRZEGORZ SKRZYPEK.

W czasie trwania turnieju czynna była kawiarenka, można było napić się kawy i herbaty przy którym czuwał wolontariat UKS Wielka Wieś.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY, zachęcamy do zapoznania się z GENERALNĄ KLASYFIKACJĄ GP i zapraszamy na kolejną edycję finałową.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki Charytatywnego Turnieju Tenisa Stołowego:

KAT. SP DZIEWCZĘTA

1.OLSZAŃSKA PATRYCJA

2.GOŁĄB MILENA

3.MECH KAMILA

 

KAT. SP CHŁOPCY

1.KARPIEL WOJCIECH

2.WINKLER KRYSTIAN

3.ŁAGOSZ KACPER

4.SIKOŃ MACIEJ

5.KARWASIŃSKI SZYMON

6.WINKLER HUBERT

 

KAT. GIM DZIEWCZĘTA

1.KARPIEL GABRIELA

2.WINKLER WANESA

3.MLECZKO OLIWIA

4.HAJDO NATALIA

5.LUDWA MAGDA

 

KAT. GIM CHŁOPCY

1.WINKLER ADRIAN

2.ŁAGOSZ ADAM

3.NOWAK DAWID

4.SOWA WOJCIECH

5.SUMARA DAWID

6.ZAGRODNIK OSKAR

 

KAT. OPEN AMATOR

1.BULZAK JAN

2.ZĄBEK STANISŁAW

3.WINKLER PAWEŁ

4.MADUZIA LESZEK

5.BACHARA WOJCIECH

6.MICHAŁEK JACEK

 

KAT. OPEN ZAWODOWIEC

1.SKRZYPEK GRZEGORZ

2.PASEK ADRIAN

3.SZCZEPAŃSKI DOMINIK

4.GAJEWSKI DOMINIK

5.BARDON PIOTR

6.JEWUŁA MATEUSZ

 

Dodaj komentarz