WKS Kyokushin Karate_ Ogólnopolski Turniej Karate

„25 listopada braliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate w Łosicach. W zawodach startowało ok. 150 zawodników z 17 ośrodków w tym 3-osobowa reprezentacja z Wojnicza.

Udało nam się przywieźć srebrny medal w kategorii młodzików +60 kg. Zdobywcą medalu był Filip Hajduk, który wygrał dwie walki. Pierwszą wygrał z zawodnikiem z Krzyża Wielkopolskiego, a drugą z zawodnikiem z Radomia. W finale musiał uznać wyższość przeciwnika i tym samym zajął drugie miejsce.

Patrycja Solak przegrała walkę o wejście do strefy finałowej z zawodniczką gospodarzy decyzją sędziów 2:3, więc niewiele brakło do zdobycia medalu.

Mateusz Dubiel mimo dobrej postawy nie zdołał się dostać do ćwierćfinału.

Sensei Wojciech Hajduk pełnił rolę sędziego turnieju oraz wykonywał pokaz kata wraz z łosicką grupą karateków.

Jest to dobry prognostyk na przyszłość i już oczekujemy następnych zawodów.”