Inauguracja Halowej Ligi Wojnickiej 2018

28 listopada, po raz pierwszy w historii, ruszyła Halowa Liga Wojnicka. Wszystkie mecze rozgrywane są na hali sportowej ZSLiT w Wojniczu, a patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.    Liga jest rozgrywana w miesiącach od listopada do lutego we wtorki i czwartki . Zgłosiło się 6 zespołów, każdy zagra z każdym mecz i rewanż, czyli każdy z zespołów rozegra 10 meczy. Gramy systemem 4 + 1, czyli mamy czterech zawodników w polu plus bramkarz w jednej drużynie. Pozostałe zasady obowiązujące w obecnych rozgrywkach możemy znaleźć w regulaminie Halowej Ligi Wojnickiej.

Chciałbym napisać kilka ciepłych słów o osobach bez których nie byłoby HLW i które pomogły nam przy jego organizacji. Jak zawsze możemy tutaj liczyć na pana Burmistrza Tadeusza Bąka, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia, Dyrektor ZSLiT panią Agnieszkę Kapek, która udostępni nam Halę Sportową na czas trwania rozgrywek i wielu innych ludzi i sponsorów wspomagających nas.

Po krótkim opisie przyszedł czas na podsumowanie po 2 kolejce. We wtorek zmierzyły się ze sobą drużyny: TypowE GadY ENERGY PHARM vs Football TEAM. Mecz zakończył się wynikiem 1-3 oraz FUTSAL BOYS vs SpoRtowY OrliK z wynikiem 6-6. Natomiast w czwartek rywalizowały ze sobą Topolina Missterium vs Studio DELTA Team (10-10)

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz