ZAPISY_ Halowa Liga Wojnicka

Już w listopadzie rusza po raz pierwszy w historii Wojnicza HALOWA LIGA WOJNICKA, śmiało można rzec, jednego z największych wydarzeń amatorskiego sportu w regionie. Mamy nadzieje że zgromadzi ona setki uczestników na boisku jak i trybunach, a pochlebne opinie na temat organizacji upewnią nas w przekonaniu, że kolejne edycje pozostanie tylko kwestią czasu. Rozgrywki odbywać się będą w przedziale czasowym listopad – marzec w hali Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe i klubowe. Organizatorzy zapewniają dużo gry, miłą atmosferę, nagrody, oraz przede wszystkim sporo emocji dla każdego.

Firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby zainteresowane promocją i wsparciem podczas imprezy prosimy o kontakt: e-mail: lucek.h@wp.pl, tel. 500-125-537.

HALOWA LIGA WOJNICKA2 pomniejszony plakat 2

 

ZAPEWNIAMY: 

– Sportowe emocje

– Rywalizację Fair Play

– Wodę dla uczestników turnieju

– Obsługę foto-video

– Nagrody dla najlepszych

*Uwaga! Aktualnie mamy zaplanowany system rozgrywek dla 8 zgłoszonych drużyn. O szczegółach dotyczących liczby zgłoszonych drużyn oraz systemie rozgrywek poinformujemy po zakończeniu zapisów.

Koszt wpisowego to tylko 480 PLN (40 zł od osoby).

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 listopada – ilość drużyn ograniczona, decyduje kolejność potwierdzonych wpłatą zgłoszeń.

Dodaj komentarz