Grabno 2017_ Turniej Beach Soccera.

74 Grabno 2017 Beach soccer30 sierpnia w Grabnie odbył się turniej plażowej piłki nożnej – Beach Soccer. Organizatorem imprezy poza Gminnym Ośrodkiem Kultury był również trener szkółki piłkarskiej FA Wojnicz Łukasz Kusion. Gotowość do turnieju zgłosiły 4 drużyny. Sędzia pierwszym gwizdkiem o godz. 10:00 rozpoczął turniej, który zakończył się ok. godziny 12:00. Zwycięzca został wyłoniony z jednej grupy, gdzie mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym i trwały dwa razy 7 minut.

70 Grabno 2017 Beach soccerGrupa:
1. FC BLUE – 7 pkt.
2. TEAM WOJNICZ – 6 pkt.
3. DREAM TEAM – 3 pkt.
4. FC GRABNO – 1 pkt.

Czołowe zespoły turnieju uhonorowane zostały pucharami, medalami, pamiątkowymi dyplomami ufundowanymi przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka a wręczenia dokonali Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, oraz sołtys Grabna Roman Chamioło. Tego dnia podczas zawodów nie prowadzono klasyfikacji indywidualnych /króla strzelców/ , ponieważ liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz uśmiechy zawodników wychodzących na boisko. W tych zmaganiach sportowych każdy uczestnik turnieju był zwycięzcą.

27 Grabno 2017 Beach soccerWyniki meczy:

I kolejka :

FC GRABNO – DREAM TEAM 4:8

FC BLUE – TEAM WOJNICZ  5:1

II kolejka :

FC GRABNO – FC BLUE 6:6

DREAM TEAM – TEAM WOJNICZ 1:4

III kolejka:

FC GRABNO – TEAM WOJNICZ 0:10

DREAM TEAM – FC BLUE 5:6

Pragniemy również serdecznie podziękować Panu Pawłowi i Romanowi, którzy zaangażowali się w turniej i przygotowali zawodnikom miłą niespodziankę w postaci grilla, drożdżówek i napojów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ud60 Grabno 2017 Beach soccerział, zwycięzcom gratulujemy wygranej oraz zapraszamy na kolejną edycję za rok.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Video: FA Wojnicz

Dodaj komentarz