Inauguracja Wojnickiej Ligi Orlika 2017

27 I kolejka- WLO207112 lipca 2017r. ruszyła Wojnicka Liga Orlika. Rozgrywki odbywają się na boisku „Orlik 2012” w Wojniczu,  W drugiej edycji występuje 8 drużyn, które rozegrają 28 meczy w 7 kolejkach. Mecze będą rozgrywane w każdą środę i czwartek od godziny 19:00 a zespoły będą występować  w składach sześcioosobowych (pięciu zawodników  w polu i bramkarz). Mecze trwać będą dwa razy po 20 minut z przerwą pięciominutową.

W pierwszym dniu rywalizacji zmierzyły się ze sobą drużyny: MISZELINO vs FOOTBALL TEAM. Mecz zakończył się wynikiem 9-3 oraz TOPOLINA vs KOPACZE Wojnicz z wynikiem 5-6. Natomiast w czwartek rywalizowały ze sobą SpoRtowY_OrliK vs Typowe Gady ENERGY PHARM (2-5) oraz ACE PAJACE vs FC 4FUN (1-5).

Liga ma być sposobem propagowania zdrowego stylu życia, ale 26 I kolejka- WLO2071także okazją do prezentacji sportowych talentów. Wspólne rozgrywki reprezentantów różnych środowisk pozwolą też na integrację środowiska i spędzanie wolnego czasu w formie dobrej zabawy.  „Sport to zdrowie, lecz trzeba go umieć uprawiać” dlatego wszystkich prosimy o grę fair play a wtedy każdy będzie szczęśliwy.

GALERIA: Sportowy Wojnicz

tabela 1 kolejka

król 1 kolejka

Dodaj komentarz