GRAND PRIX_Charytatywny turniej tenisa stołowego 2017

6 Charytatywny turniej ts 2017 Grabno

Turniejom sportowym niekoniecznie musi przyświecać tylko idea rywalizacji o trofea czy medale. Imprezy takie można łączyć również z akcjami o znacznie istotniejszym celu, w których same uczestnictwo jest ważniejsze niż wynik. Tak właśnie było w przypadku Charytatywnego Turnieju Tenisa Stołowego. W sobotę i w niedzielę na hali sportowej w ZSPiG w Grabnie i ZSP w Wielkiej Wsi spotkali się miłośnicy tenisa, a  także ci, którzy sięgają po rakietkę raz do roku. W turnieju wystartowało w sumie 74 zawodników ( 53 –amatorów i 21 –zawodowych graczy). Piękne akcje, mnóstwo emocji, a przy tym świetna zabawa i wysoki poziom, to wszystko towarzyszyło nam podczas turnieju.

Zawodniczki i zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych  za pierwsze trzy miejsca otrzymali puchary, statuetki, dyplomy do miejsca piątego, również atrakcyjne nagrody. W czasie trwania turnieju czynny był bufet, można było napić się kawy i herbaty.3 Charytatywny turniej ts 2017 Grabno

Zawodnicy grali w 6 kategoriach wiekowych: chłopcy i dziewczęta SP, chłopcy i dziewczęta GIM, OPEN AMATOR, OPEN ZAWODOWIEC. Po kilku godzinach rozgrywek poznaliśmy klasyfikację końcową. Pierwsze miejsce zajęli: BRZĘK PATRYCJA, WINKLER HUBERT, ŚWIDER JULIA, PĘCZEK MATEUSZ. W kategorii OPEN, również można było zaobserwować bardzo wysoki poziom pomimo dużej różnicy wieku między zawodnikami. Turniej w kategorii OPEN wygrali: KWATER ZBIGNIEW, GAJEWSKI DOMINIK.

Zawody zostały zorganizowane przez: GOK w Wojniczu i UKS w Wielkiej Wsi (organizatorów wielu imprez sportowych na terenie Gminy), przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia oraz sponsorów i życzliwych osób (grupa wolontariuszy z Wielkiej Wsi).

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i zapraszamy na kolejną edycję.

→KLASYFIKACJA GENERALNA←

Galeria: Sportowy Wojnicz

Dodaj komentarz