Turniej Fifa17_ Zakrzów 2016

18-xbox-zakrzow-2016 W sobotę, 17 grudnia 2016 r. w Świetlicy w Zakrzowie odbył się turniej w Fifę 2017 na konsoli XBOX 360. Była to druga edycja z całego cyklu turniejów Grand Prix 2017 o Puchar Burmistrza.
Uczestnicy rozegrali swoje mecze na 2 stanowiskach wyposażonych w konsole XBOX 360. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Wśród zawodników były osoby z różnych miejscowości takich jak: Zakrzów, Wojnicz, Więckowice, Isep czy też Tarnów. Z turnieju na turniej zawody zdobywają coraz większą rangę. Zawodnicy z trzech pierwszych miejsc otrzymali puchar i medale oraz możliwość występu w wielkim FINALE w kinie, dla ósemki fazy finałowej przygotowane były dyplomy, a dla wszystkich zawodników słodycze i nagrody rzeczowe. Zwycięzcą turnieju był Szymon Moskal [FC BARCELONA], drugie miejsce zajął Patryk Zieliński [FC BAYERN MUNCHEN], trzecie miejsce przypadło dla Bartosza Esmurd [FC BARCELONA]. Królem strzelców turnieju został Szymon Moskal zdobywając 26 bramek. GRATULUJEMY.
Dziękujemy zawodnikom za wspaniałe widowisko a kibicom za doping swoich 40-xbox-zakrzow-2016ulubionych drużyn. Do zobaczenia następnym razem!

Organizatorzy i sponsorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu – Lucjan Hajdo, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, Radny Wojnicza Marek Bachara, Prezes OSP w Zakrzowie Wiesław Solak.

Galeria: Sportowy Wojnicz

 

Dodaj komentarz