«

»

Lis 28

FIFA17_Turniej Andrzejkowy w Grabnie

26-turniej-andrzejkowy-grabno-201628.11.2016 w niedzielę w Wiejskim Domu Kultury w Grabnie odbył się Andrzejkowy Turniej Fifa17. Była to pierwsza edycja z całego cyklu turniejów Grand Prix 2017 o Puchar Burmistrza. Do rozgrywek zgłosiło się 20 osób, poprzez losowanie zawodnicy zostali przydzieleni do grup z których  do finału awansowali najlepsi. Zwycięzcą i najlepszym graczem FIFA17 okazał się Jakub Dziedzic (Borussia Dortmund), któremu w finale poległ Marcin Pałka (Fc Bayern Monachium) 3:1, trzecie miejsce zajął Dominik Karpiel (Borussia Dortmund), pokonując Jakuba Hajdo (Manchester United) 1:0. Królem strzelców turnieju został Jakub Dziedzic zdobywając 13 bramek. Dla najlepszej trójki turnieju zostały przygotowane medale, dyplomy, nagrody, oraz możliwość występu w wielkim FINALE w kinie. GRATULUJEMY. Turniej okazał się świetną zabawą, a zawodnikom którym się nie poszczęściło w turnieju w Grabnie mogą spróbować swoich sił w Zakrzowie 18 grudnia.

Organizatorzy i sponsorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, Wiejski Dom Kultury w Grabnie, Ludowy Klub Sportowy „Spółdzielca” Grabno.

Galeria: Sportowy Wojnicz

4-turniej-andrzejkowy-grabno-201625-turniej-andrzejkowy-grabno-20167-turniej-andrzejkowy-grabno-2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>