Sie 28

Kolejka ligowa

1-2 września

Arkadia Olszyny 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 2 września, 16:00
Olimpia Wojnicz 0-6 Zorza Zaczarnie 2 września, 17:00
Jedność Paleśnica 9-1 Spółdzielca Grabno 2 września, 14:00
LKS Zgłobice 2-2 LKS Dębina Łętowska 2 września, 17:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 5-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 2 września, 17:00
Więckovia Więckowice 2-2 Jutrzenka Wierzchosławice 29 sierpnia, 17:00
KS Tarnowiec 2-0 Więckovia Więckowice 1 września, 17:00
WKS Siemiechów 2-2 Zryw Wielka Wieś 2 września, 14:00

 

Sie 28

GRABNO_ Turniej siatkarski na zakończenie wakacji.

2 września 2018r. na pożegnanie wakacji przy Wiejskim Domu Kultury w Grabnie rozegramy turniej w siatkówkę plażową . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, rozpoczęcie turnieju o godz. 11.00. Informacje pod numerem telefonu 500125537, e-mail lucek.h@wp.pl, oraz facebook.  Ilość drużyn ograniczona.

Sie 27

Kolejka ligowa

25-26 sierpnia

Rylovia Rylowa 0-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 15 sierpnia, 18:00
LUKS Skrzyszów 1-0 Olimpia Wojnicz 25 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-4 Kłos Łysa Góra 25 sierpnia, 17:00
LKS Dębina Łętowska 3-4 LKS Rzuchowa 26 sierpnia, 17:30
Temida Złota 0-3 Pogoń Biadoliny Radłowskie 26 sierpnia, 14:00
Jutrzenka Wierzchosławice 0-1 Zryw Wielka Wieś 25 sierpnia, 17:00
Więckovia Więckowice 3-4 Alfa Siedliska 26 sierpnia, 17:00

Sie 21

Kolejka ligowa

22 sierpnia

LKS Dębina Łętowska 1-1 Biała Lubaszowa 22 sierpnia, 18:00
Olimpia Wojnicz 1-2 Metal Tarnów 22 sierpnia, 18:00

Sie 20

Gry i zabawy z piłką nożną plażową_ Grabno

W Grabnie odbył się pierwszy tegoroczny turniej piłki nożnej plażowej. Turniej rozegrano systemem losowym, czyli przed każdym meczem zawodników losowano do drużyny i każdy zawodnik indywidualnie zdobywał punkty za wygraną i bramki. Sędzia pierwszym gwizdkiem o godz. 10:00 rozpoczął turniej, który zakończył się ok. godziny 12:00. Na zakończenie turnieju wręczono statuetki, medale pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Tego dnia podczas zawodów nie prowadzono klasyfikacji indywidualnych /króla strzelców/ , ponieważ liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz uśmiechy zawodników wychodzących na boisko. W tych zmaganiach sportowych każdy uczestnik turnieju był zwycięzcą, ale jeden zawodnik z Wielkiej Wsi uzyskał największa ilość punktów i był nim DOMINIK KABAT. Wszystkim zawodnikom dziękuję za grę fair play i wspólną zabawę, zwycięzcy gratulujemy wygranej oraz zapraszamy na kolejną edycję.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Video: FA Wojnicz

Sie 17

Kolejka ligowa

18-19 sierpnia

Arkadia Olszyny 5-2 Raba Książnice 19 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 16:00
Korona Niedzieliska 11-1 Spółdzielca Grabno 18 sierpnia, 17:30
LKS Szynwałd 4-0 LKS Dębina Łętowska 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 3-3 Grom Sufczyn 18 sierpnia, 15:00
Zryw Wielka Wieś 3-0 Więckovia Więckowice 18 sierpnia, 18:00

Sie 13

Fotorelacja z meczu LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Pogórze” Gwoździec

 

 

 

 

 

 

 

Fotorelacja z meczu klasy A, grupy Brzeskiej pomiędzy drużynami

LKS „Spółdzielca” Grabno – LKS „Pogórze” Gwoździec
2 – 0

GALERIA: Sportowy Wojnicz

Sie 08

Turniej plażowej piłki nożnej

Uwaga zmiana terminu: 16.08.2018 godz.10.00

Zapraszamy miłośników plażowej piłki nożnej na turniej beach soccera, który odbędzie się w dniu 11 sierpnia w Grabnie. Nie musisz mieć drużyny aby zagrać (drużyny losujemy przed zawodami). Więcej informacji pod numerem 500125537. Zapraszamy !!

Sie 06

Kolejka ligowa

11-12 sierpnia

Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Olimpia Wojnicz 12 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-0 Pogórze Gwoździec 11 sierpnia, 17:30
LKS Dębina Łętowska 4-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 12 sierpnia, 17:00
Zryw Wielka Wieś 6-4 Alfa Siedliska 11 sierpnia
Więckovia Więckowice 3-5 Błękitni Tarnów 12 sierpnia
Arkadia Olszyny 7-1 Tarnavia Tarnawa 12 sierpnia, 17:00

Starsze posty «

» Nowsze posty