czerwiec 2024 archive

TERMINARZ Wojnickiej Ligi Orlika 2024

Gry i zabawy w piłkę nożną plażową

Serdecznie zapraszamy na turniej na piasku pt „Gry i zabawy w piłkę nożną plażową”” który odbędzie się w dniu 3 lipca 2024r. w Grabnie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, Ilość uczestników jest ograniczona. Informacje pod numerem telefonu 500125537.

Start Ligi

Start ligi zaplanowany został na poniedziałek 01.07.2024r. na godzinę 19.00. Sympatycy piłki nożnej mogą spotkać się na Orliku w Wojniczu, ponieważ rusza Wojnicka Liga Orlika 2024 o nazwie Wojewódzkie Mistrzostwa Drużyn Mieszanych 2024 pod patronatem Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka.Tym razem w turnieju zagra 5 zespołów. Zapraszamy.

Historia pisze się na naszych oczach!

Po 7 latach działalności klubu w Wojniczu, pierwszy raz w historii zawodnik WKS Karate Wojnicz zostanie powołany do Kadry Narodowej! Ogromne gratulacje dla Leszka Stafii za zajęcie 3 miejsca i kwalifikacji do Mistrzostw Europy Kadetów, które już w październiku odbędą się we Wrocławiu! Ponadto świetnie spisali się zawodnicy z bliźniaczego klubu z Tarnowa. Pierwsze miejsce …

Kontynuuj czytanie

I MISTRZOSTWA WOJNICZA W RUMMIKKUB – e

Zapraszamy na I MISTRZOSTWA WOJNICZA W RUMMIKKUB – e Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk Więcej informacji na plakacie!!!

Gminny Dzień Dziecka w Wojniczu

Wiosenny Turniej Siatkarski

W piątek, 31 maja, w Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkiej Wsi odbył się Wiosenny Turniej Siatkarski pod patronatem Burmistrza Wojnicza, Tadeusza Bąka. Uczestnikami turnieju byli mieszkańcy Wielkiej Wsi. Przed uroczystym otwarciem turnieju kapitanowie drużyn odbyli odprawę z organizatorem, a sędzia przedstawił system rozgrywek. Wszystkie sety były bardzo wyrównane i przyniosły wiele emocji zarówno …

Kontynuuj czytanie