„Rywalizacje sportowe na piasku 2023”

Z roku na rok turnieje siatkówki plażowej i piłki nożnej plażowej cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W sobotę 24 czerwca 2023r. w Grabnie rozpoczęły się turnieje pod nazwą „Rywalizacje sportowe na piasku 2023”. Cały cykl składał się z czterech turniejów o nazwach: Gry i zabawy w piłkę nożną, Wakacje z siatkówką plażową, Turniej siatkarski na rozpoczęcie wakacji, Beach Soccer – Lato 2023. Projekt został zorganizowany przy wsparciu finansowych Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Na zakończenie każdego turnieju odbyła się dekoracja, dla każdego uczestnika był przygotowany poczęstunek.

Podczas zawodów nie prowadzono klasyfikacji /najlepszego zawodnika/ , ponieważ liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz uśmiechy zawodników wychodzących na boisko. W tych zmaganiach sportowych każdy uczestnik turnieju był zwycięzcą.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, Panu Burmistrzowi Tadeuszowi Bąkowi za wsparcie i pozytywne opinie za organizację. Dziękujemy i zapraszamy za rok  !!!

Projekt został zorganizowany przy wsparciu finansowych Ministerstwa Sportu i Turystyki.