FINAŁ Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza_2023

W sobotę 11 marca 2023r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wielkiej Wsi odbył się ostatni 4 etap finałowy cyklu „Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza” Trzy pierwsze edycje, czyli Niepodległościowy TTS, Mikołajkowy TTS i Charytatywny TTS odbyły się również w Wielkiej Wsi. Rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym w atmosferze fair play. W tym dniu, jak i w każdym turnieju, uczestnicy rywalizowali w ośmiu kategoriach, walcząc o wygraną w 4 edycji oraz o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej „Grand Prix”.

Zwycięzcy tej edycji Grand Prix Tenisa Stołowego 2023:

  • Kieć Jakub
  • Kuta Maria
  • Sikoń Jakub
  • Kondal Natalia
  • Kondal Mateusz
  • Jewuła Michał
  • Kowal Łukasz
  • Robak Mateusz

Gratulujemy.

Na zakończenie 4 edycji zostały rozdane pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy, natomiast pierwsza najlepsza trójka w generalnej klasyfikacji „Grand Prix 2023 o Puchar Burmistrza Wojnicza” otrzymała okazałe puchary, dyplomy, nagrody. Dekoracji najlepszych zawodników dokonał Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz główni sędziowie zawodów Franciszek Jasielski i Marek Jasielski oraz pomagały wolontariuszki Uczniowskiego Klubu Sportowego z Wielkiej Wsi.

Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji imprezy za dobrą postawę podczas całego turnieju, wzorowy doping i wysoki poziom gry sportowej, osobom na które zawsze można liczyć, które włączyły się w organizację całego cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza. Dziękujemy sponsorom, którzy wspomagają nasze sportowe inicjatywy /Rafał Burwoń Usługi Żurawiami kołowymi i zwyżkami, Paw Tadeusz Pawlina, M&B Pawlina, x-kraft, Missterium, Rep-Car, Led-Hurt Grzegorz Łuba, Stacja Moya Roztoka Józef Świderski, Zakład Eksploatacji Kruszywa „Zawrocie” S.C.Łukasz Świderski/, osobom które dzielnie pozyskują sponsorów aby dzieci mogły się cieszyć z nagród /Marek Sikoń/, oraz wolontariuszom UKS (zajmującym się porządkiem, serwisem napojów gorących, stolikami sędziowskimi, biurem zawodów, nagłośnieniem, robieniem zdjęć).

Zawody zostały zorganizowane przez: UKS w Wielkiej Wsi, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu i Sportowy Wojnicz przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wyniki: KLASYFIKACJA GENERALNA

Wyniki 4 edycji:

DZIECI – DZIEWCZĘTA
1Kuta Maria
2Siemek Milena
3Gołąb Dorota
4Wojtas Emilia
DZIECI – CHŁOPCY
1Szczepański Marcel
2Sitko Bartłomiej
3Kozioł Tymoteusz
4Kieć Jakub
MŁODZIEŻ – DZIEWCZYNY
1Kondal Natalia
3Wiśniewska Martyna
2Lena Skrężyna
4
DZIECI ZAWODOWIEC
1Sikoń Jakub
2Obal Nikola
3Włodek Karol
4Obal Michał
MŁODZIEŻ – CHŁOPCY
1
2
3
Kondal Mateusz
Klich Dawid
Zegar Adrian
OPEN AMATOR
1Ivankiewicz Walerii
2Stoszko Marek
3Kowal Łukasz
4Bryl Rafał
OPEN ZAWODOWIEC
1Kądziołka Bartłomiej
2Robak Mateusz
3Syktus Jan
4Winkler Grzegorz
MŁODZIEŻ ZAWODOWIEC
1Obal Daniel
2Hołda Dominik
3Jewuła Michał