Grand Prix_ 9 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Za nami już IX edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego w Wielkiej Wsi, był to drugi z czterech turniejów Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00, graliśmy do dwóch i trzech (w zależności od kategorii) wygranych setów i do dwóch porażek w turnieju. Rywalizację rozpoczęły DZIECI i MŁODZIEŻ, a po nich dorośli oraz zawodnicy zrzeszeni.

W swoich kategoriach wygrali: Kuta Maria, Szczepański Marcel, Syktus Maciej, Karwasiński Dominik, Kondal Mateusz, Kondal Natalia, Kowal Łukasz, Robak Mateusz.Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie Franciszek i Marek Jasielscy.

KLASYFIKACJA GENERALNA GPTS

Najlepsi zawodnicy otrzymali od Pana Burmistrza Tadeusza Bąka puchary, statuetki, medale, dyplomy, w ceremonii wręczenia uczestniczył główny sędzia turnieju Franciszek Jasielski. Na zakończenie rozlosowano nagrody dla każdego dziecka uczestniczącego w turnieju, które zostały pozyskane z Urzędu Gminy Wojnicz, Stacji Moya Roztoka Józef Świderski,
Zakładu Eksploatacji Kruszywa ZAWROCIE S.C. i Missterium Wojnicz (P. Agnieszka Kwiek).

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Gminy Wojnicz. Zapraszamy!

Dziękujemy wolontariuszom UKS (zajmującym się porządkiem, serwisem napojów gorących, stolikami sędziowskimi, biurem zawodów, nagłośnieniem, robieniem zdjęć).

Galeria: Sportowy Wojnicz