Olimpia Wojnicz wygrywa Puchar Burmistrza

W niedzielę,  20 lutego 2022r.  na obiekcie hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu rozgrywany został 10 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wojnicza.

Do turnieju zgłosiły się drużyny:

1. LKS „Arkadia” Olszyny,
  2. LKS „Olimpia” Wojnicz,
  3. LKS „Zryw” Wielka Wieś,
  4. LKS „Spółdzielca” Grabno,
  5. LKS „Pogoń” Biadoliny Radłowskie,

Po losowaniu, drużyny  zostały rozlosowane w jednej grupie, grano systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały po 12 minut bez zmiany stron. O godzinie 14.00 odbyła się dekoracja i poznaliśmy najlepszą drużynę niedzielnych zawodów, którą byli zawodnicy LKS „Olimpii” Wojnicz.

Wszystkie drużyny mogły skorzystać z bufetu: kawy, herbaty, bigosu (przygotowanego przez restauracje Essencja).

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały piłki, puchary, medale  i dyplomy, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe.  Puchar i medale za zajęcie pierwszego miejsca wręczył Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk.

Statuetkę dla króla strzelców turnieju otrzymał Paweł Nadolnik, najlepszym bramkarzem został Wojciech Setlak, natomiast statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Jakub Woźniak. GRATULUJEMY.

Młodzież z Wolontariatu Uczniowskiego Klubu Sportowego z Wielkiej Wsi również włączyła się w pomoc w organizacji, za co im bardzo serdecznie dziękuję,  czuwali przy bufecie, stoliku sędziowskim i pomagali Panu Burmistrzowi w ceremonii wręczania nagród. Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do organizacji turnieju.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów:

Strzelcy bramek:

4 bramki – Paweł Nadolnik, Jakub Woźniak

3 bramki – Migoń Mateusz

2 bramka – Nowak Grzegorz, Hynek Jakub, Zamiatała Kamil, Kargul Dawid, Padło Walter,