FINAŁ Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza_2021

154 zawodników, 4 turnieje, 7 kategorii, 7 stołów i 7 zwycięzców w tej edycji Grand Prix Tenisa Stołowego 2021, a zostali nimi:
ANNA PYZIK
TYMOTEUSZ KOZIOŁ
ANNA SARAD
BARTŁOMIEJ KĄDZIOŁKA
KONRAD ZWOLEŃ
MAREK STOSZKO
DOMINIK SZCZEPAŃSKI
Gratulujemy.

W sobotę 3 lipca 2021r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wielkiej Wsi odbył się ostatni 4 etap finałowy cyklu „Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza” Trzy pierwsze edycje, czyli Niepodległościowy TTS, Mikołajkowy TTS i Charytatywny TTS odbyły się również w Wielkiej Wsi. Rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym w atmosferze fair play. W tym dniu, jak i w każdym turnieju, uczestnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach, walcząc o wygraną w 4 edycji oraz o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej „Grand Prix”.

Na zakończenie zwycięscy 4 edycji otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy, natomiast pierwsza najlepsza trójka w generalnej klasyfikacji „Grand Prix 2021 o Puchar Burmistrza Wojnicza” otrzymała okazałe puchary, dyplomy, nagrody. Dekoracji najlepszych zawodników dokonał główny sędzia zawodów Franciszek Jasielski oraz przedstawicielki Uczniowskiego Klubu Sportowego z Wielkiej Wsi.

Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji imprezy za dobrą postawę podczas całego turnieju, wzorowy doping i wysoki poziom gry sportowej, osobom na które zawsze można liczyć, które włączyły się w organizację całego cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza.

Zawody zostały zorganizowane przez: UKS w Wielkiej Wsi, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu i Sportowy Wojnicz przy wsparciu Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Wyniki: KLASYFIKACJA GENERALNA

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki 4 edycji:

DZIECI – DZIEWCZĘTA
1 Anna Pyzik
2 Klaudia Kosiba
3 Milena Siemek
4 Martyna Wiśniewska
DZIECI – CHŁOPCY
1 Tomasz Żmuda
2 Tymoteusz Kozioł
3 Wojciech Flaumenhaft
4 Michał Ciasnocha
MŁODZIEŻ – DZIEWCZYNY
1 Anna Przeklasa
3 Anna Sarad
2 Angelika Jasińska
4 Anna Kieć
DZIECI ZAWODOWIEC
1 Bartłomiej Kądziołka
2 Maciej Sikoń
3 Hubert Winkler
4 Błażej Chłopek
MŁODZIEŻ – CHŁOPCY
1 Dawid Ciurej
OPEN AMATOR
1 Łukasz Kowal
2 Marek Stoszko
3 Artur Stoszko
4 Krzysztof Staniszewski
OPEN ZAWODOWIEC
1 Dominik Szczepański
2 Andrzej Dźwig
3 Mateusz Robak
4 Dominik Dziadek