Grand Prix_ 7 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2020

12 grudnia 2020 roku w Wielkiej Wsi odbyła się kolejna druga edycję Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Mikołajkowy był drugim turniejem tegorocznych zmagań tenisistów, rozpoczął się o godzinie 9.00, graliśmy do trzech wygranych setów i do dwóch porażek w turnieju. Przed rozpoczęciem turnieju przypomniano uczestnikom o zasadach obowiązujących podczas turnieju i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jako organizatorzy nie spodziewaliśmy się tak znakomitej frekwencji, chociaż wiedzieliśmy że nasze turnieje tenisa stołowego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nie tylko w naszej gminie czy powiecie, ponieważ przyjeżdżają zawodnicy z Brzeska, Krakowa, Rzeszowa, Zakopanego i innych miejscowości. Prawdopodobnie był to jeden z największych Turniejów w Małopolsce. Uczestnicy rywalizowali w 7 kategoriach: dziewczęta dzieci, chłopcy dzieci, zawodowcy dzieci, dziewczęta młodzież, chłopcy młodzież, OPEN amator, OPEN zawodowiec. Najliczniejszą kategorią była kat. OPEN, bo aż 26 zawodników z kilkunastu miejscowości.
W swoich kategoriach wygrali: DAWID KLICH, ANNA PYZIK, KAJETAN KANOWNIK, KONRAD ZWOLEŃ, ANGELIKA JASIŃSKA, KRZYSZTOF STANISZEWSKI, ANDRZEJ DŹWIG.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, statuetki, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe, a ceremonii wręczenia dokonali główny sędzia zawodów wraz z zawodniczką pierwszoligowej drużyny Fibrain AZS Politechnika Rzeszów Katarzyną Galus.

Ranking po dwóch turniejach Grand Prix.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Tadeuszowi Bąkowi, sędziom zawodów Franciszkowi Jasielskiemu i Markowi Jasielskiemu oraz wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Gminy Wojnicz, kolejna edycja tenisa stołowego 30 stycznia – zapraszamy!

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki 7 Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego:

DZIECI chłopcy: 1. DAWID KLICH, 2. KAMIL OBAL, 3. TYMOTEUSZ KOZIOŁ.

DZIECI dziewczyny: 1. ANNA PYZIK, 2. ALEKSANDRA ŁAGOSZ, 3. EWA KLICH.

DZIECI zawodowiec: 1. KAJETAN KANOWNIK, 2. SZYMON KARWASIŃSKI, 3. BARTŁOMIEJ KĄDZIOŁKA.

MŁODZIEŻ chłopcy: 1. KONRAD ZWOLEŃ, 2. BŁAŻEJ KŁUSEK.

MŁODZIEŻ dziewczyny: 1. ANGELIKA JASIŃSKA, 2. ANNA SARAD, 3. ANNA KIEĆ.

OPEN Amator: 1. KRZYSZTOF STANISZEWSKI, 2. MAREK STOSZKO, 3. ARTUR STOAZKO.

OPEN Zawodowiec: 1. ANDRZEJ DŹWIG, 2. WOJCIECH WALICZEK, 3.DOMINIK SZCZEPAŃSKI.