Grand Prix_ 2 Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego

2 Turniej Niepodległościowy rozpoczął cały cykl Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Był to pierwszy z czterech turniejów zaplanowanych w tej edycji. Przed rozpoczęciem turnieju przypomniano uczestnikom o zasadach obowiązujących podczas turnieju i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, dopiero wtedy oficjalnie przystąpiono do otwarcia i rozpoczęcia. Od godziny 9.00  graliśmy do trzech wygranych setów i do dwóch porażek w turnieju. Rywalizację rozpoczęły szkoły podstawowe w kategoriach DZIECI I MŁODZIEŻ, a od godz. 13.00 dorośli oraz zawodnicy zrzeszeni. W swoich kategoriach wygrali: Tymoteusz Kozioł, Anna Pyzik, Bartłomiej Kądziołka, Anna Przeklasa, Jewgieni Gnatyczyn, Marek Stoszko, Wojciech Waliczek.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, statuetki, nagrody, a dyplomy i medale przygotowane były dla każdego. Klasyfikacja medalowa poszczególnych kategorii znajduje się poniżej.

Nasze turnieje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w naszej gminie czy powiecie, tak że spodziewaliśmy się znakomitej frekwencji. Prawdopodobnie był to jeden z największych Turniejów w Małopolsce. Wielkie podziękowania należą się dla Pana Burmistrza Tadeusza Bąka, który pomaga i wspiera nasze inicjatywy.  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie Franciszek i Marek Jasielscy. Wszyscy zawodnicy, którzy na sezon 2019/2020 mieli licencje klubowe musieli wystartować w kategorii dla zawodowców, taki podział pozwolił na bardzo wyrównaną walkę w każdej klasyfikacji.

KLASYFIKACJA GENERALNA GPTS – niebawem

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Gminy Wojnicz – zapraszamy!

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Galeria: Sportowy Wojnicz

Wyniki 2 Niepodległościowego Turnieju Tenisa Stołowego:

KAT. DZIECI CHŁOPCY

 1. Tymoteusz Kozioł
 2. Artur Chłopek
 3. Jakub Nieć

KAT. DZIECI DZIEWCZĘTA

 1. Anna Pyzik
 2. Gabriela Cich

KAT. DZIECI ZAWODOWIEC

 1. Bartłomiej Kądziołka
 2. Kajetan Kanownik
 3. Maciej Sikoń

KAT. MŁODZIEŻ DZIEWCZĘTA

 1. Anna Przeklasa
 2. Anna Sarad
 3. Angelika Jasińska

KAT. MŁODZIEŻ CHŁOPCY

 1. Jewgieni Gnatyczyn
 2. Kamil Sarad
 3. Konrad Zwoleń

KAT. OPEN AMATORZY

 1. Marek Stoszko
 2. Artur Stoszko
 3. Łukasz Kowal

KAT. OPEN ZAWODOWCY

 1. Wojciech Waliczek
 2. Dominik Szczepański
 3. Andrzej Dźwig