Beach Soccer – Lato 2020

20 września w Grabnie odbył się turniej plażowej piłki nożnej – Beach Soccer. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy w Wielkiej Wsi, a reprezentował ją prezes Lucjan Hajdo. Projekt został dofinansowany z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, oraz był organizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Sędzia pierwszym gwizdkiem o godz. 15:00 rozpoczął turniej, który zakończył się ok. godziny 18:00. Turniej rozegrano w formie talentiady, czyli przed każdym meczem zawodników losowano do drużyny i każdy zawodnik indywidualnie zdobywał punkty za wygraną i bramki.

Czołówka zawodników turnieju uhonorowana zostala pucharami, medalami, pamiątkowymi dyplomami, oraz nagrodami. Tego dnia podczas zawodów nie prowadzono klasyfikacji /króla strzelców/ , ponieważ liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz uśmiechy zawodników wychodzących na boisko. W tych zmaganiach sportowych każdy uczestnik turnieju był zwycięzcą.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, kibicom za doping, Panu Burmistrzowi Tadeuszowi Bąkowi za wsparcie. Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok  !!!

Klasyfikacja punktowa:

  1. KURTYKA CYPRIAN
  2. MACIESZEK JAKUB
  3. PITAŚ MATEUSZ
  4. KUSIAK ALEKS

Galeria: Sportowy Wojnicz