Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Pawła Smolenia oraz Puchar Przewodniczącego i radnych Rady Miejskiej w Wojniczu.

Zawody zostały zorganizowane na stadionie LKS Spółdzielca Grabno. Organizatorami byli Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego, Rada Miejska w Wojniczu i Regionalne Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Wojnicz. W turnieju wzięły udział wszystkie drużyny piłkarskie z terenu gminy Wojnicz, które występują obecnie w zmaganiach ligowych. Były to: Arkadia Olszyny, Olimpia Wojnicz, Spółdzielca Grabno i Zryw Wielka Wieś. Słoneczna pogoda zgromadziła na stadionie w Grabnie kilkuset kibiców, którzy podziwiali udane zagrania piłkarzy i znakomite interwencje bramkarzy.

Rozegrano sześć meczów systemem „każdy z każdym” Po rozegraniu wszystkich meczów najlepszą drużyną okazali się zawodnicy Olimpii Wojnicz, na drugim miejscu zmagania zakończył zespół Arkadii Olszyny, trzecim Spółdzielca Grabno, a czwartym Zryw Wielka Wieś. Każda z drużyn otrzymała okazałe puchary, vouchery na kwotę 2500 zł oraz piłki meczowe. Zarówno zawodnicy jak i kibice byli pod wrażeniem organizacji turnieju jak również zmian jakie w ostatnim czasie zaszły na stadionie w Grabnie.

Zakupiono m. in. trybunę na 100 miejsc siedzących, boksy dla zawodników rezerwowych, wyremontowano wiatę i ogrodzenie, zakupiono garaż. Wszystko to udało się dzięki wielkiemu zaangażowaniu działaczy, zawodników i kibiców grabnieńskiej drużyny, jak również sponsorów i partnerów klubu na czele z Urzędem Miejskim w Wojniczu.\