«

»

Maj 08

Kolarski Puchar Wojnicza dzieci i młodzieży – I edycja

36 Kolarski Puchar WojniczaI eliminacja za nami. Piątek 8 maja w Wojniczu odbył się Kolarski Puchar Wojnicza dzieci i młodzieży, który skupił wielu kolarzy z całej Gminy. Na starcie stanęło  około 100 zawodników w różnych kategoriach, a dookoła to pewnie około 300 kibiców. Słońce, radość, moc i walka tak było dziś pod szkołą, kolorowe koszulki przypominały pełną wiosennych kwiatów łąkę. Wielkie emocje piękna i sportowa rywalizacja były cały czas z nami. Areną zmagań była dobrze znana w środowisku kolarskim trasa na terenie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Wojniczu. Rywalizacja jak zwykle była emocjonująca, były ucieczki, samotne odjazdy, chwilowe kryzysy. To początek sezonu, pierwsze emocje i pierwsze zwycięstwa. Organizatorów cieszy frekwencja najmłodszych miłośników tej pięknej dyscypliny sportu, dziękujemy uczestnikom i GRATULUJEMY wspaniałej postawy.

Kilka fotek tu: https://www.facebook.com/media/set/…
a wyniki tu: http://sport.wojnicz.pl/?cat=29

Organizatorzy: UKS w Wojniczu – Marcin Bialik, Publiczne Gimnazjum im. św. Kingi w Wojniczu, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Wojniczu, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu.

WYNIKI I EDYCJI KOLARSKIEGO PUCHARU WOJNICZA DZIECI I MŁODZIEŻY.

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZYNY KL.I.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
37 Honkisz Julia I 1
28 Bibro Julia I 5
25 Lena Śliwa I 3
13 Nowak Karolina I 2
14 Rogóż Klaudia I 4

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY KL.I.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
9 Stolarz Konrad I 8
34 Nowak Kamil I 7
12 Sumara Daniel I 5
97 Kumorek Kacper I 9
22 Koczwara Mikołaj I 11
98 Brożek Jakub I 2
16 Krzyżak Patryk I 1
19 Jadach Filip I 6
31 Gniadek Patryk I 3
17 Zwoleń Konrad I 12
29 Niemiec Bartek I 4
3 Mikulski Maksymilian I 13
38 Krzyżak Rafał 5 lat 10

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA DZIEWCZYNY KL.II – III.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
78 Blacha Karolina III 5
18 Grynastyl Joanna III 3
79 Nowak Angelika III 1
7 Jerzykowska Justyna III 8
24 Krzysztofinska Nikola II 7
6 Lis Magdalena III 6
2 Kurek Amelia III 4
95 Kurnik Weronika III 2

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY KL. II – III.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
36 Gołąb Przemysław III 4
33 Grochola Hubert III 2
8 Kwaśniak Jakub III 10
83 Opioła Adrian III 1
80 Rusek Eryk III 5
1 Szczepanowski Piotr III 7
10 Małek Kacper III 14
24 Michałek Maciej III 3
85 Śliwa Mateusz III 11
81 Sumara Krystian II 6
75 Lasko Daniel II 8
82 Ludwa Maciej II 13
15 Gdowski Mateusz II 12
4 Winkler Krystian III 9
59 Maks Kuboń III 15

KATEGORIA: SZKOŁA PODSTAWOWA CHŁOPCY KL. IV – V.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
27 Opioła Wojciech IV 12
35 Korzeniowski Aleks IV 9
16 Dziedzic Jakub IV 7
32 Opioła Piotr V 1
14 Kuboń Adam V 6
98 Odelga Kamil V 8
40 Bodzioch Sylwester V 15
38 Jerzykowski Andrzej IV 5
13 Wróbel Jan IV 11
20 Czeczuga Kordian IV 2
84 Kolbusz Oliwier V 10
22 Sumara Karol IV 18
21 Szczepaniak Karol IV 20
26 Sznajder Alan IV 14
30 Karpiel Seweryn IV 13
28 Łyczko Maksymilian IV 16
19 Cygan Mateusz IV 17
17 Kolpa Paweł 4
29 Hołda Piotr 19
12 Mirek Bartosz 3

KATEGORIA: CHŁOPCY  SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VI – GIMNAZJUM KL. I.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
37 Latocha Mateusz VI 3
24 Sacha Krystian VI 10
97 Niemczyk Szymon VI 13
85 Duzniak Klaudiusz VI 11
94 Kozak Piotr VI 8
36 Gołąb Mateusz I 6
48 Moskwa Mariusz I 7
68 Mateusz Bibro I 1
59 Cebula Arek 2
74 Dawid Wegrzyn VI 12
76 Hajduk Filip VI 14
4 Kędzior Bartek 5
7 Kubon Bartek 4
9 Migon Alan 9

KATEGORIA: DZIEWCZYNY  SZKOLA PODSTAWOWA KL. VI – GIMNAZJUM KL. I.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
25 Ludwa Magdalena VI 5
72 Blacha Weronika I 2
75 Hajdo Natalia I 1
60 Derya Arslan I 3
8 Ziewacz Justyna VI 4

KATEGORIA: DZIEWCZYNY   GIMNAZJUM KL. II-III.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
16 Potaczek Paulina III 1
69 Kuboń Julia II 3
33 Sumara Kasia II 2

KATEGORIA: CHŁOPCY  GIMNAZJUM KL. II-III.

Nr Nazwisko i Imię Klasa Miejsce
96 Nasiadka Bartłomiej II 5
73 Wnętrzak Oliwier II 9
1 Mirek Arek III
15 Jackowski Szymon II 3
12 Nowak Kamil II 10
27 Gawlik Sebastian II 14
38 Drużkowski Łukasz II 8
29 Krzeczowski Jakub II 15
13 Daniel Sacha III 13
30 Czosnyka Karol III 1
20 Łaskawski Kamil III 4
11 Duman Artur II 12
28 Jaśkiewicz Patryk II 6
26 Sumara Marcin II 7
14 Krzyściak Mateusz III 11
31 Banaś Wojtek II 2

 

GALERIA:

1 Kolarski Puchar Wojnicza 2 Kolarski Puchar Wojnicza 3 Kolarski Puchar Wojnicza 4 Kolarski Puchar Wojnicza 5 Kolarski Puchar Wojnicza 6 Kolarski Puchar Wojnicza 7 Kolarski Puchar Wojnicza 8 Kolarski Puchar Wojnicza 9 Kolarski Puchar Wojnicza 10 Kolarski Puchar Wojnicza 11 Kolarski Puchar Wojnicza 12 Kolarski Puchar Wojnicza 13 Kolarski Puchar Wojnicza 14 Kolarski Puchar Wojnicza 15 Kolarski Puchar Wojnicza 16 Kolarski Puchar Wojnicza 17 Kolarski Puchar Wojnicza 18 Kolarski Puchar Wojnicza 19 Kolarski Puchar Wojnicza 20 Kolarski Puchar Wojnicza 21 Kolarski Puchar Wojnicza 22 Kolarski Puchar Wojnicza 23 Kolarski Puchar Wojnicza 24 Kolarski Puchar Wojnicza 25 Kolarski Puchar Wojnicza 26 Kolarski Puchar Wojnicza 27 Kolarski Puchar Wojnicza 28 Kolarski Puchar Wojnicza 29 Kolarski Puchar Wojnicza 30 Kolarski Puchar Wojnicza 31 Kolarski Puchar Wojnicza 32 Kolarski Puchar Wojnicza 33 Kolarski Puchar Wojnicza 34 Kolarski Puchar Wojnicza 35 Kolarski Puchar Wojnicza 36 Kolarski Puchar Wojnicza 37 Kolarski Puchar Wojnicza 38 Kolarski Puchar Wojnicza 39 Kolarski Puchar Wojnicza 40 Kolarski Puchar Wojnicza 41 Kolarski Puchar Wojnicza 42 Kolarski Puchar Wojnicza 43 Kolarski Puchar Wojnicza 44 Kolarski Puchar Wojnicza 45 Kolarski Puchar Wojnicza 46 Kolarski Puchar Wojnicza 47 Kolarski Puchar Wojnicza 48 Kolarski Puchar Wojnicza 49 Kolarski Puchar Wojnicza 50 Kolarski Puchar Wojnicza

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>