We wrześniu rozpoczynają się zmagania sportowe uczniów naszych podstawówek. Szkolne rozgrywki gminne są eliminacją do rozgrywek powiatowych, rejonowych i wojewódzkich. Dodatkowo, aby zachęcić i zmobilizować szkoły do startu w jak największej liczbie zawodów, od tego roku wprowadziliśmy Ranking Aktywności Sportowej Szkół. Celem rozgrywanych zawodów jest oczywiście wyłonienie najlepszych szkół do udziału w rozgrywkach wyższego szczebla, ale celem nadrzędnym jest aktywizacja i zachęcanie dzieci do uczestnictwa w sporcie.
W obecnych rozgrywkach 2015/2016 szkoły będą rywalizować w następujących konkurencjach:
SZKOŁADyscyplina |
S.P. WOJNICZ |
S.P. WIELKA WIEŚ |
S.P. OLSZYNY |
S.P. GRABNO |
S.P. BIADOLINY RADŁOWSKIE |
SPSK ŁOPOŃ |
SPSK MILÓWKA |
Kolarstwo górskie dz. i ch. |
Małopolskie IMS
24.IX.2015 Kat. Ch. 4,11,34 m-ce |
—————- | —————— | —————- | —————- | —————- | —————- |
Turniej Orlika o Puchar Premiera RP |
Eliminacje Gminne 15.IX.2015 2 m-ce 4 m-ce |
—————- | Eliminacje Gminne
15.IX.2015 5 m-ce
|
—————- | —————- | Eliminacje Gminne
15.IX.2015 1 m-ce
|
—————- |
Indywidualne biegi przeł. dz. i chł |
Finał Powiatowy 28.09.2015 KL. IV. DZ 6 m-ce KL. IV. CH 5 m-ce Finał Małopolski IMS 07.10.2015 KL.IV. DZ 62 m-ce KL.IV. CH 35 m-ce |
Finał Powiatowy | Finał Powiatowy
28.09.2015 KL. IV. DZ 5 m-ce
Finał Małopolski IMS 07.10.2015 KL.IV. DZ 77 m-ce |
Finał Powiatowy
28.09.2015 KL. IV. DZ 3 m-ce
Finał Małopolski IMS 07.10.2015 KL.IV. DZ 59 m-ce |
—————— | —————— | —————— |
Halowa piłka nożna dziewcząt |
Eliminacje Gminne 16.10.2015 1 m-ce Półfinał Powiatowy 29.10.2015 4 m-ce
|
Eliminacje Gminne 16.10.2015 3 m-ce
|
—————— | Eliminacje Gminne
16.10.2015 2 m-ce
|
—————— | Eliminacje Gminne
16.10.2015 4 m-ce
|
—————— |
Halowa piłka nożna chłopców |
Eliminacje Gminne
15.10.2015 1 m-ce Półfinał Powiatowy 30.10.2015 4 m-ce |
Eliminacje Gminne
15.10.2015 3 m-ce
|
Eliminacje Gminne
15.10.2015 4 m-ce
|
Eliminacje Gminne
15.10.2015 5 m-ce
|
Eliminacje Gminne
15.10.2015 6 m-ce
|
Eliminacje Gminne
15.10.2015 2 m-ce
|
—————— |
Tenis stołowy Indywidualny dz. |
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Tenis stołowy Indywidualny chł. |
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Tenis stołowy Drużynowy dz. |
Eliminacje Gminne
18.11.2015
|
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Tenis stołowy Drużynowy chł. |
Eliminacje Gminne
18.11.2015 Półfinał Powiatowy
|
Eliminacje Gminne
18.11.2015
|
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Szachy dz. i chł. |
Finał Powiatowy 14.01.2016 |
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Koszykówka dz. |
Eliminacje Gminne
17.12.2015 Półfinał Powiatowy |
—————— | —————— | —————— | —————— | Eliminacje Gminne
17.12.2015 |
—————— |
Koszykówka chł. |
Eliminacje Gminne
17.12.2015 |
Eliminacje Gminne
17.12.2015 |
Eliminacje Gminne
17.12.2015 |
—————— | —————— | Eliminacje Gminne
17.12.2015 Półfinał Powiatowy |
—————— |
Piłka siatkowa dz. |
Eliminacje Gminne
18.02.2016 |
Eliminacje Gminne
18.02.2016 Półfinał Powiatowy |
—————— | —————— | Eliminacje Gminne
18.02.2016 |
—————— | —————— |
Piłka siatkowa chł. |
Eliminacje Gminne
17.02.2016 |
Eliminacje Gminne
17.02.2016 |
Eliminacje Gminne
17.02.2016 |
—————— | Eliminacje Gminne
17.02.2016 Półfinał Powiatowy |
—————— | —————— |
Piłka ręczna dz. |
Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
—————— | —————— | Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
—————— | Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
—————— |
Piłka ręczna chł. |
Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
—————— | Eliminacje Gminne
10.03.2016 |
—————— |
Sztafetowe biegi przełajowe dz i chł. |
Finał Powiatowy
13.04.2016 |
—————— | —————— | —————— | —————— | —————— | —————— |
Piłka nożna |
|||||||
Czwórbój la dziewcząt |
|||||||
Czwórbój la chłopców |
|||||||